За останні кілька років інтерактивні дошки стали надзвичайно популярні. Школи заявляють, що ці дошки є ефективними інструментами для поліпшення навчання, спілкування та колаборації. Вони пропонують кілька переваг перед традиційними дошками, які десятиліттями використовуються в класах для обміну інформацією та ідеями з колективом групи.

Ось три основних переваги використання інтерактивних дощок в класі:

1. Покращене навчання

У той час як деякі учні засвоюють матеріал ефективно, поглинаючи інформацію через промовлене слово, інші являються глядачами. Інтерактивні дошки дають людям можливість сприймати інформацію в декількох форматах. Це допомагає збільшити контакт і синтез інформації.

2. Підвищена зосередженість

Зображення інтерактивної дошки можуть бути збережені і роздруковані, тому учням не потрібно робити нотатки під час обговорення. Це дозволяє їм брати участь у навчальному процесі на більш зосередженому, зайнятому рівні.

3. Розширене співробітництво

Інтегруючи інтерактивну дошку в навчальне або офісне середовище, Ви можете залучати учасників до спільної роботи у спільній робочій області. Це дозволяє учням стати частиною процесу, а не просто одержувачами підготовленої інформації.

В першу чергу інтерактивні дошки INTBOARD дозволяють вчителям і студентам демонструвати презентації, створені на комп’ютері в класі і на конференціях батьків / вчителів / студентів.

Викладачі можуть створювати відеоролики для навчання студентів різними типами програмного забезпечення в класі або в Інтернеті (наприклад програма СМАРТКЕЙС вчителів початкової школи). Презентатора можуть робити нотатки безпосередньо в презентаціях PowerPoint, а учні можуть вивчати з демонстрацій на дошці. Інструктори можуть показати учням, як користуватися Інтернетом і отримувати інформацію з інтерактивних веб-сайтів.