Як ви знаєте, ми є великими шанувальниками інтерактивної дошки, але для тих, хто не настільки переконаний, ми зібрали кілька причин, за якими інтерактивна дошка є невід’ємною частиною вашого класу:

1. Інтерактивність
Переваги з інтерактивною дошкою полягають у тому, що ви можете робити практично все, що ви можете зробити з екрану комп’ютера, але захоплюючої особливістю є інтерактивність. Це дозволяє вам (або учням) дивитися на екрані і взаємодіяти з ним безпосередньо (наприклад, приховувати відповіді для їх пошуку). Відмінний варіант полягає в тому, що викладач перебуваючи в будь-якій частині класу має можливістю запросити студентів для взаємодії з інтерактивними діями на інтерактивній дошці.

2. Збережіть уроки
Ще одна чудова особливість інтерактивної дошки – можливість зберегти уроки, які ви написали на дошці. Цифрові чорнило на дошці і урок, який ви тільки що пройшли, можуть бути відправлені учням (відсутнім або хворим), щоб вони могли легко стежити за досягнутими успіхами однокласників. (Це також впливає на дистанційне навчання)

3. Відео
Відео – відмінне доповнення до вашого уроку. Вплив на візуальне сприйняття велике, тому ви можете продемонструвати речі, які важко імітувати. Відео – дуже потужна і ілюстративна середовище для спілкування.

4. Підготовка
Це дозволяє вам готувати цілі уроки. Ви можете використовувати інтерактивну дошку для створення презентацій, які потім можна переглянути в вашому класі. Ми помітили, що викладач набагато більш концентрированнее і організованіше, коли контент вже створений і чекає його відкриття. (А також дозволяє повторно використовувати презентації). Крім цього Ви можете скористатися ліцензійним програмою «Розумники» – СМАРТКЕЙС для вчителів початкової школи.

5. Спільне читання
Загальні уроки читання. Весь клас може читати разом з дошкою, слідуючи правильному темпу.

6. Створіть різні стилі навчання
Дошка INTBOARD може вмістити різні стилі навчання. Учні можуть бути готові до заняття з дотиками і корекції на дошці, за допомогою аудіозаписів можуть провести дискусію в класі, а глядачі можуть побачити, що відбувається на дошці.

7. Студентам це подобається
Найголовніше, що учні люблять такі заняття. Це магніт, з яким діти можуть взаємодіяти, оскільки це щось відмінне від норми.

Хочете почати використовувати інтерактивну дошку? Переходьте до каталогу.