Діти люблять дивитися чи слухати більше ніж читати. За допомогою сучасних технік та техногогій вчителі можуть зробити свої уроки більш яскравими та зрозумілими. Давайте зараз розглянемо одну із таких технік.

Скрайбінг – спосіб донести інформацію через ілюстрування ключових моментів. Тобто, вчитель може супроводжувати свій урок малюнками та текстом, в якому описані ключові поняття.

Є різні способи роботи з цією технікою: одні прості та примітивні, інші складні та трудомісткі, а є універсальні — це використання спеціального програмного забезпечення.

PowToon – один з прикладів такого сервісу, з яким Вам розібратися допоможе компанія Intboard.

Для початку роботи потрібно зареєструватися в програмі, якщо у Вас є акаунт в Google, Facebook чи Linkedin, це займе пару секунд та кліків. Хоч сам інтерфейс програми на англійській мові, радимо скористатися браузером Google Chrom з функцією перекладу тексту.

Є декілька режимів роботи програми – work (для бізнес презентацій), 4edu (для освітян), personal (для власного користування).

Нас цікавить вкладка для освіти.

Ви можете використовувати, як готові шаблони, так і створювати власні ролики. Є можливість додавати окремі графічні елементи, ефекти, надписи та навіть звуки і музику. Видаляти те, що Вам не потрібно з готового шаблону.
В програмі надана можливість платного та безкоштовного користування і проведена порівнююча характеристика режимів користування.

 

Всі ваші проекти зберігаються в особистому кабінеті, в будь-який момент часу є можливість редагувати вашу презентацію.

 

Вчитель в будь-який момент може увійти в особистий кабінет та використати вже створену презентацію або ж за допомогою інтерактивної дошки прямо в процесі заняття створювати нові презентації.

Такий вид роботи зробить урок цікавим та більш інформативним. Найголовніше, що до навчального процесу легше залучити школярів. Інтерактивна презентація викликає більший інтерес до уроку ніж статичні зображення.