Про компанію

Наша Місія – позитивно впливати на здобуття та передачу знань в Світі, впроваджуючи надсучасні інтерактивні технології.

Впевненість в тому, що наш клієнт на сто відсотків використовує можливості, придбаного у нас, високоякісного обладнання – надихає кожного нашого співробітника на самовіддану працю, додає розуміння важливості обраної справи.

З нами у Вас є можливість доторкнутися до інформації в буквальному сенсі.
Ми – сполучна ланка між вчителем та учнем, і знаємо, як перетворити рутину навчального процесу в задоволення. Використовуючи інтерактивне обладнання «INTBOARD» Ви насолоджуєтесь отриманням нових знань в повній мірі. З нашою допомогою інформацію можна не лише почути або прочитати, але також всебічно розглянути і відчути.

Вже близько десяти років ми допомагаємо доносити знання і інформацію людям. Ми співпрацюємо з вчителями шкіл та викладачами ВНЗ, з підприємцями та коучами різної спрямованості, але самі при цьому не являємося викладачами.

Ми поставляємо інтерактивні дошки, панелі та іншу сучасну інтерактивну техніку ТМ «INTBOARD».

З нами Ваша інформація стає більш наочною і зрозумілою людям. Ті, хто використовує мультимедійне обладнання, знають, що фраза «доторкнутися до знань» – вже не просто образний вислів, а реальність.

Ми забезпечуємо сучасним, високоякісним інтерактивним обладнанням INTBOARD навчальні заклади, компанії України і Світу.
Висококласно обслуговуємо нашу інтерактивну техніку, навчаємо персонал нашого клієнта ефективно використовувати інтерактивне обладнання на практиці. Нехай для деяких це звучить трохи ідеалістично, але ми бажаємо, щоб отримання знань в нашій країні було на гідному рівні, і можемо посприяти цьому.

Наше інтерактивне обладнання – це можливість провести як розвиваючий урок для самих маленьких, так і захоплюючу презентацію для дорослих. Інтерактивне обладнання INTBOARD – це якісний продукт світового рівня. Воно дає нашим дітям можливість отримати гідну освіту в рідній країні, а організаціям і підприємствам – підвищити рівень своїх співробітників і зайняти гідне місце в міжнародному співтоваристві.