Сьогодні спеціалісти компанії Intboard пропонують до вашої уваги, потужний сервіс — графічний калькулятор для функцій, геометрії, алгебри, обчислень, статистики та 3D математики.

GeoGebra — це програма динамічної математики для всіх рівнів освіти, яка об’єднує геометрію, алгебру, таблиці, графіки, статистику та обчислення в одному простому у використанні пакеті.
GeoGebra є швидко зростаючим співтовариством мільйонів користувачів, розташованих майже у кожній країні.

GeoGebra стала провідним постачальником програми динамічної математики, яка використовується для підтримки науки, технологій, інженерії та математики (STEM), освіти та інновацій у викладанні та навчанні в усьому світі.

GeoGebra — вільно-поширюване (GPL) динамічне геометричне середовище, яке дає можливість створювати «живі креслення» для використання в геометрії, алгебрі, планіметрії, зокрема, для побудов за допомогою циркуля і лінійки.

Крім того, програма володіє багатими можливостями для роботи з функціями (побудова графіків, обчислення коренів, екстремумів, інтегралів тощо) за рахунок команд вбудованої мови (яка, до речі, дає змогу керувати і геометричними побудовами).

Програма написана Маркусом Хохенвартером мовою Java (відповідно працює повільно, але у великій кількості операційних систем). Перекладена на 39 мов.

Основні факти

• Динамічні геометрія, алгебра та електронна таблиця, пов’язані між собою

• Простий у використанні інтерфейс при потужному функціоналі

• Інструмент для створення інтерактивних навчальних матеріалів у вигляді веб-сторінок

• Доступна на багатьох мовах для мільйонів користувачів з усього світу

• Відкритий вихідний код програмного забезпечення у вільному доступі для некомерційно використання

Довідниковий матеріал, підручники з використання можливостей програми (англ. мова).