В наш час цифрового контенту, дуже легко підкріпити викладання географії, навіть не використовуючи шкільний глобус. Сьогодні ми розкажемо одразу про три сервіси, які допоможуть вчителю на уроці.

Перший сервіс це — Windyty. Неймовірно яскрава інтерактивна візуалізація потоків вітру, температури, тиску, опадів і морських течій в режимі реального часу на всій земній кулі. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, швидкий, ефективний і найточніший прогноз погоди, якому довіряють професійні пілоти, серфери, яхтсмени, рибалоки, та навіть переслідувачі штормів. Можна подивитися, як в Атлантичному океані народжуються шторми, або на течія Гольфстрім.

 

Другий веб-сервіс — Ventusky, розроблено компанією InMeteo у співпраці з Marek Mojzik та Martin Prantl. InMeteo це — чеська метеорологічна компанія, розташована в місті Пльзень. У компанії зосереджуються на прогнозуванні погоди та візуалізації метеорологічних даних.

“Ми маємо багатий досвід подання даних про погоду з нашого порталу In-počasí, який був заснований у 2006 році і зараз є одним з серферів найвищого трафіку в Чеській Республіці. Ми вирішили скористатись нашими знаннями та досвідом та створити програму високої якості, яка чітко відображатиме метеорологічні дані з усього світу, і дозволить вам стежити за розвитком подій у будь-якому місці на землі.”

 

Третій в нашому списку йде сервіс EarthWindMap. Він дозволить оцінити рівні забруднення пилом і хімічними сполуками. Також на сторінці спільноти можна переглянути відео, на яких наприклад показано виникнення ураганів.

 

Ми впевнені, що використання на уроках подібних сервісів в сучасних школах, збільшиватиме інтерес учнів до географії.