“Інформатика наділяє учнів можливістю створити світ майбутньго.” — Сатья Наделла, CEO Microsoft.

“Якщо вмієте програмувати, ви можете вибирати стежину в житті.” — Кріс Бош.

Важко не погодитися з цими словами. Тому, ми сьогодні представляємо до вашої уваги сервіс від спільноти Code.org, який пропонує курси прикладного програмування для дітей.

Computer Science Fundamentalsскладається з чотирьох базових курсів, які поділені за складністю та віком.

1 курс — розроблений для того, щоб учні, котрі лише вчаться читати, могли створювати комп’ютерні програми, які навчать співпрацювати з іншими, розвивати навички розв’язування задач та наполегливість у пошуку рішень. Вік 4-6 років.

2 курс — розроблено для учнів, котрі вміють читати, але не мають попереднього досвіду програмування. Протягом навчання учні створюватимуть програми для розв’язування задач та розроблятимуть інтерактивні ігри чи історії, якими зможуть поділитися з іншими. Рекомендується для 2-5 класів. Вік 6 + (необхідне читання).

3 курс — розроблено для учнів, котрі опанували Курс 2. Учні глибше розглянуть ті поняття програмування, з якими ознайомились у попередніх курсах, щоб розробляти гнучкіші рішення для складніших задач. Вік 8-18 років.

4 курс — призначений для учнів, які пройшли Курси 2 та 3. Учні навчаться розв’язувати завдання підвищеної складності, а також комбінувати поняття при розв’язуванні цих завдань. Завершивши курс, учні зможуть створювати програми, які демонструватимуть опанування численних навичок, в тому числі циклів та функцій з параметрами. Вік 10-18 років.

28,520,053 облікових записів учнів у Студії коду

21,914,021,693 рядків коду, написаних учнями

“Я ніколи не бачив своїх учнів настільки захопленими навчанням.” — Майкл, вчитель.

“З допомогою програмування можна зробити все, що забажає ваша фантазія .” — Майя, 2 клас.