Програмування – це магія. Це можливість створювати речі виключно з уяви. Фахівці компанії Intboard, знайшли сервіс, який дозволяє учням відчути магічні сили на кінчиках своїх пальців пишучи код. Виявляється, що це дозволяє їм також і навчатися скоріше. Значно скоріше.

Кожен повинен мати шанс навчитися магії програмування.

CodeCombat – це платформа для учнів, створена, щоб опановувати комп’ютерні науки під час захоплюючої гри.

CodeCombat – це проект спільноти, з сотнями гравців, які зголошуються створювати рівні, роблять вклади в наш код для розширення функціоналу, виправлення помилок, тестування чи навіть перекладу гри на 50 мов. Працівники, волонтери та сайт посилюються завдяки обміну ідеями та об’єднанню зусиль, так і працює open source загалом.

 

Гра заохочує спілкуватись, відкривати щось нове і вчитись на помилках. Хороша гра змушує гравця весь час покращувати власні навички, що подібно до процесу роботи учнів під час навчання. Ігри особливо ефективні при заохоченні до“прикладання зусиль” — того різновиду зусиль що стимулює навчання, заохочує імотивує,а не видається нудним.

 

Коли навчальні системи, зроблені на основі ігор, порівнюються з традиційними методами оцінювання, різниця стає очевидною: ігри краще допомагають учням отримувати знання, зосереджуватись та досягати кращих результатів. Ігри також забезпечують зворотній зв’язок в реальному часі, що дозволяє учням вдосконалювати способи вирішення задач і більш цілісно розуміти концепції, виходячи за рамки відповідей на зразок “вірно” чи “не вірно”.

CodeCombat – це гра яка за допомогою надійної платформи написання коду допомагає як новачкам, так і досвідченим гравцям писати якісний та коректний програмний код.

Розпочніть вчити ваших учнів вже сьогодні!