Go Pollock – це онлайн-сервіс для миттєвих тестів, які можна проводити як під час уроку, так і давати на домашнє завдання.

Для успішного використання в класі, потрібний Інтернет, комп’ютер/ноутбук/планшет у вчителя та ноутбук/планшет/смартфон в учнів.

 

При створенні запитань, Ви маєте змогу додати графіку до запитання, а також формули як для самого запитання, так і для варіантів відповідей, що доречно для точних наук.

Окрім традиційних типів питань (одна чи кілька правильних відповідей, правда/неправда), Ви також можете створювати відкриті запитання та перевіряти їх безпосередньо під час уроку, що дає змогу переглянути поширені помилки та адаптувати урок.

В Go Pollock основний фокус – співпраця. Історії колаборації – проект, що дає учням ціль, яку вони можуть досягнути лише разом. За допомогою проектора вчитель показує анімовану історію, розвиток якої залежить від правильних відповідей усього класу. Чим більше правильних відповідей – тим далі історія прогресує.

Як використовувати цей Collaborative Challenge?

Створіть власну Групу питань в Бібліотеці або просто додайте одну із запропонованих нами.

Почніть нову Сесію та запустіть свій Collaborative Challenge звідти.

Отримайте відповіді на Ваші питання від усього класу та зробіть Collaborative Challenge справжнім успіхом!

Collaborative Challenges – це динамічні історії, що проектуються в класі, та являють собою проблему, яку учні вирішують відповідаючи на Ваші питання з власних девайсів. Лише успіх цілого класу допоможе Collaborative Challenge мати позитивне завершення.

Детальна інструкція як розпочати користуватись Go Pollock.