Досліди з хімії, фізики, біології у вашому телефоні

Ми не часто пишемо про мобільні додатки для вивчення шкільних дисциплін, але сьогодні мова піде саме про такий. Проаналізувавши попит на інтерактивну панель, ми зрозуміли, що вже багато шкіл використовують саме її. Оскільки, одна з операційних систем в цьому приладі – Android, то встановити додаток можна без проблем. Далі, ми проаналізували особливості роботи сервісу і дійшли до висновку, що найкраще його використовувати з мобільним телефоном. Це пояснюється тим, що для своєї роботи додаток використовує дані з датчиків телефону.  Друге правило, яке порушили – писати про безкоштовні сервіси або ті, які надають безкоштовний доступ на певний час без обмежень у функціоналі. 

Цей додаток настільки цікавий та по-справжньому крутий для вчителя, що вирішили розказати про нього, попри всі АЛЕ.

Lab4u є трьох версій: для фізики, хімії та біології. Тобто, усі природничі науки, які дуже легко поєднуються зі STEM освітою. Розглянемо їх усі по черзі. Нагадуємо, що інтерфейс цього сервісу англомовний. 

Lab4Physics

Фізика

Lab4Physics інтегрує потужність чотирьох датчиків у більш ніж 25 лабораторних досліджень, які дозволяють учням вчитися на основі експериментальних досліджень. Використовуючи лише мобільні пристрої та основні матеріали, ви можете в найкоротші терміни розпочати експерименти, відкриваючи нові енергії, хвилі та сили та рух.

При початку роботи додаток пропонує переглянути відео, для кращого розуміння принципів взаємозв’язку додатку, телефона та дослідів. А ще, нам дуже сподобався портал для учителя з готовими експериментами та інструкціями, а також є відео з дослідами. 

Ознайомитись з усіма експериментами, які можна відтворити у своєму класі та анонси нових дослідів можна на відповідній сторінці. А інструкції та звіти розміщені на Порталі вчителя.

Lab4Chemistry

Lab4Chemistry використовує потужність камери вашого смартфона або планшета для визначення кольору та концентрації хімічних розчинів.

Маючи понад 8 лабораторних досліджень, учні відчувають хімічні концепції на основі запиту.

Використовуючи лише мобільні пристрої та основний матеріал, вони можуть одразу почати експериментувати, виявляючи хімічні реакції, розчини, концентрацію.

Досліди та експерименти доступні тут, а усі звіти та інструкції шукайте на Порталі Вчителя.

Lab4Biology

Біологія

Теми, які ви можете вивчити:

Мікроорганізми

Прокаріотичні та еукаріотичні клітини

Розмноження клітин

Генетика

Екологія популяцій та громад

Еволюція

Але поки цей додаток знаходиться на стадії розробки і точної дати виходу поки не відомо. Але однозначно можемо сказати, що це 2021 рік. Тому будемо чекати.

Чому варто спробувати працювати з Lab4U ?

Ці додатки дозволяють пізнавати навколишній світ, шляхом дослідів. Такий метод показує найбільшу ефективність. До того ж досліди з цим додатком абсолютно безпечні та не накладають обмежень стосовно матеріальної бази школи та зокрема кабінету. 

Вчителі економлять час і мають більше інструментів для навчання.

Заощаджує час на підготовку до уроку, за допомогою заздалегідь розроблених експериментів.

Робить навчання цікавим та різноманітним. 

Школярі, які використовують описані вище інструменти, демонструють значне покращення наукових знань.

Зміцнення наукової культури та інтересу до STEM.

Ці інструменти позитивно впливають на інтерес до вивчення STEM-дисциплін та подальшого, більш глибокого, вивчення природничих наук.

Ми намагаємося максимально адаптувати навчання до сенсорних технологій та потреб сучасності. Перетворюємо сенсори смартфонів та інтерактивних панелей на інструменти для експериментів, поєднуючи технології з ресурсами для викладачів, щоб змінити спосіб вивчення науки.

Саме тому, у нашій бібліотеці інтерактивних сервісів “Intboard Простір” уже понад 70 додатків для вчителя та учнів. Їх завдання – надати найширші можливості для викладання та навчання шкільним дисциплінам та заощадити час вчителя при підготовці до уроку. 

Якщо Ви уже використовуєте інтерактивну дошку ™ INTBOARD та “Intboard Простір”, поділіться своїми враженнями у коментарях.