За 5 хвилин перетворіть звичайну презентацію PowerPoint в динамічну

У кожного вчителя, за роки праці, з’явився власний, додатковий, матеріал мало не для кожної теми. І з переходом на інтерактивні технології навчання, постає логічне питання: що робити з роками праці? 

Для таких вчителів ми маємо вихід – інтерактивні сервіси, які перетворять звичайну .pptx презентацію в інтерактивний контент. Щоб ви не розробляли з початку увесь матеріал, а просто його доповнили. Так презентацію можна використовувати на уроці з сенсорною дошкою.  

Сьогодні ми поговоримо відразу про два сервіси. Один доповнює презентацію стилями та зображеннями, а інший – призначений для додавання відео та створення відео-презентацій.

VisualBee – це безкоштовний плагін для Microsoft PowerPoint. Він англомовний, але прости й інтуїтивно зрозумілий. 

Використовувати цей плагін дуже просто. Встановіть та пройдіть реєстрацію користувача (через поштовий аккаунт це займе пів хвилини). Далі, просто запустіть PowerPoint, і ви побачите нову вкладку на інтерфейсі стрічки, що містить усі інструменти та параметри VisualBee.

Якщо натиснути кнопку «Покращити презентацію», VisualBee відкриється в окремому вікні та дозволить вибрати новий стиль для презентації. Їх десятки, всі зручно організовані за категоріями. Після того, як стиль застосовано, ви можете переходити по слайдам, налаштовуючи дрібні деталі, такі як анімація та ефекти переходу. VisualBee також має галерею зображень, щоб надати вашій презентації остаточний штрих.

Knovioінтерактивний сервіс для створення відео та онлайн презентацій. Інтерфейс програми англомовний, тому радимо використовувати браузер з автоматичним перекладом тексту. Загалом, сервіс платний, але є можливість використовувати його безкоштовно на безстроковій основі. Звісно, з певними обмеженнями: можна створювати до 3 відео, тривалістю до 7 хвилин. 

Для роботи – цього точно достатньо. Особливо, коли ви вмієте користуватися сервісом для монтажу відео. Про один з таких, розкажемо в наступній статті, присвяченій інтерактивним сервісам.  Якщо ж ви хочете просто урізноманітнити свою презентацію коротким відео-роликом, то 7 хвилин – більше, ніж достатньо.  

Сервіс пропонує безкоштовно завантажити книгу-інструкцію по використанню сервісу. Посилання тут

Щоб почати користуватися, потрібно пройти процедуру реєстрації. Обов’язково оберіть розділ “Для освіти”. Тут все складніше, всі дані потрібно вносити вручну. Після реєстрації відкриється ваш особистий кабінет та доступ до бібліотеки готових відео. Їх також можна використовувати для свого уроку. 

Алгоритм роботи у сервісі зрозумілий і не потребує особливих пояснень, особливо, коли завантажили і прочитали інструкцію. 

Найбільша перевага даного сервісу, на наш погляд, можливість створювати відео-інструкції чи, скоріше, відео-підказки.  Особливо круто це працює для інструкції з виконання практичного завдання чи іншого виду домашньої роботи. 

Нагадуємо, що цей сервіс, як і попередній, здатні перетворити вашу презентацію в цікавий, динамічний урок. 

Користуйтеся усіма можливостями інтерактиву, щоб зробити навіть дистанційне навчання максимально комфортним для себе та учнів. 

За цим посиланням – https://knovio.com/knovio-demonstration/ розміщена коротке відео про сервіс, але ж англійською. 

Маєте інтерактивну дошку з проєктором у своєму класі? 

Якщо так, то дайте чесну відповідь: наскільки ефективно ви її використовуєте. 

Маєте сумніви? – Можемо допомогти. 

Компанія INTBOARD надає послугу майстер-клас з використання інтерактивного обладнання в навчальному процесі. Після нього ви на 100% зможете використовувати функціонал своєї інтерактивної дошки та спеціалізованого програмного забезпечення. 

Стосовно спеціалізованого програмного забезпечення: “Intboard Простір” включає в себе вже 66 інтерактивних додатків для роботи з сенсорною дошкою.

А ще, ми оновили дизайн. Як вам?