За 5 хвилин створіть мультфільм

Вчимося створювати анімовані мультфільми за 5 хвилин?

Ще один інтерактивний сервіс, про який ми хотіли розповісти призначений для створення анімованих слайдів чи навіть невеликого мультфільму. Читайте нижче, як це зробити. 

Перше, що потрібно вам зробити – зареєструватися в сервісі. Бажано, за допомогою facebook або обліковий запис в google. Тоді процедура займає всього один клік.

Сервіс Animatron має англомовний інтерфейс та три тарифні плани. Звісно, ми самі використовували безкоштовну версію, чого і вам рекомендуємо. Функціоналу вистачить для розробки повноцінного мультфільму. Хто вже зайшов в сервіс або раніше з ним були знайомі, помітили, що зберігати відео можна лише тривалістю в 10 секунд. Для повноцінного мультфільму – цього мало. Не хвилюйтесь. Ми також розповімо про простий сервіс для монтажу роликів. Дочитайте до кінця. 

Перше з чого потрібно почати – написати сценарій. Без нього створити гарний ролик не вийде.

Так виглядає робоча область. Створення анімації починається з обрання тла. Тобто, того, що буде зображено ззаду всіх інших фігур. Внизу, у вас є часова шкала, розрахована на 10 секунд. На ній потрібно відмічати, починаючи з якої секунди у вас з’являється чи зникає об’єкт. 

Далі, розміщуємо бажані фігури. В сервісі є бібліотека з готовими шаблонами. Персонажі та декорації можна обрати звідти або завантажити власні.

Спочатку розглянемо які ж зображення є в бібліотеці. Їх можна знайти у вкладці зображень. 

Принцип роботи та набір інструментів дуже схожий на звичайний Paint. Можна зафарбовувати, переміщувати( за принципом перетягування), додавати текст та ще багато цікавих функцій. Загалом, краще самі відкрийте і подивіться. 

Для тексту передбачені шаблони стилів та форматування, але для кирилиці вони не працюють.

Окрім надписів, можна додати звуковий та голосовий супровід. Вгорі робочого поля є мікрофон. Натисніть на нього і проговоріть фразу героя. Тут потрібно враховувати, щоб не було сторонніх шумів та фонів. Оскільки, чистий звук при такому запису організувати не завжди виходить, то використовувати цю функцію ми не радимо. 

В сервісі є безліч ефектів для появи елементів вашого мультфільму (поставить рука, проявиться, переміститься з різних боків, намалює олівець). 

Зберегти ролик можна у вигляді коду, щоб потім вставити в свій сайт чи блог, відео, а також гіфки. А ще можна сформувати посилання і поділитися ним з колегами та учнями для сумісної роботи.

Не забувайте, що створювати такі ролики можна не тільки самостійно, але й з дітьми в ході уроку. Цей сервіс та інтерактивна дошка пожвавлять навіть найсерйозніший урок.

Якщо у Вас після прочитаного залишилися питання стосовно роботи з сервісом, подивіться вебінар від “На Урок”

Скомпонувати цілісний мультфільм допоможе сервіс Clipchamp. Але про нього ми розповімо в одній із наступних статей. Щоб її не пропустити, підписуйтесь на нас у facebook.

Програмне забезпечення це одна зі складових успішного проведення уроку. 

Замовляйте інтерактивну дошку INTBOARD та в комплекті отримаєте 64 інтерактивні сервіси для проведення та розробки уроку. “Intboard Простір” зараз налічує саме стільки сервісів. Не забувайте, що він постійно доповнюється і немає плати за оновлення.

Тисніть на кнопку нижче та замовляйте інтерактивне обладнання INTBOARD