Математика для найменших. Готові уроки

Математика – це слово викликає жах навіть у дорослих. Не кожному до снаги осилити царицю наук. А все чому? В початкових класах їм математика здалася нудною та складною. 

Виправити подібну ситуацію здатна технологія “навчайся граючись”. Так, ще слоган дитячого інтерактивного столу Intboard. Але зараз не про нього, а про цілком реальний напрямок освіти. 

Зараз хочемо розповісти вам про цікавий інтерактивний сервіс з математики для учнів до 6 класу.  

Matific розроблено командою експертів в області освіти для закріплення учнями концептуального розуміння при вивченні математики у 1-6 класах та підготовці до школи. Сервіс взаємодіє з учнями через захопливу навчальну платформу, охоплює вашу навчальну програму з математики та дає учням можливість опанувати учнями матеріал в ігровій формі, стимулюючи при цьому мислення.

Усі цікаві сервіси додаються до нашої бібліотеки “Intboard Простір”. В ньому уже 70 інтерактивних сервісів для різних дисциплін: математика, музика, географія, програмування, біологія, українська та іноземні мови, а також інструменти для тестування, розробки презентацій та квестів.

Така чудова бібліотека інструментів постачається тільки у комплекті з інтерактивною дошкою та мультимедійною панеллю Intboard.

Повернемося, безпосередньо, до роботи в цьому сервісі. 

Вагомим мінусом цього сервісу є те, що безкоштовно користуватися ним можна тільки 30 днів з моменту реєстрації. Але радимо хоч спробувати, адже сервіс має ось таку емблемку і, звісно ж, україномовний інтерфейс. 

І так, в ньому потрібно зареєструватися та ввести назву вашої школи. До речі, тут є режими окремо для вчителя та окремо для батьків. Розглядати ми будемо саме режим – Вчитель. 

Принцип організації роботи такий же, як у Google Classroom. Вчитель створює робочий кабінет, а вже потім додає учнів. Перевагою є те, що не самі учні заповнюють поля, а вчитель і тільки тоді, висилає персоніфікований код. Як бачите, інформації заповнити потрібно більше ніж достатньо для нормальної роботи та повноцінної комунікації з батьками. 

А сам робочий кабінет виглядає так

Перейдемо до веселих інтерактивних вправ. При реєстрації ми вказали, що нас цікавить 3 клас, тому завдання будуть виключно для 3 класу.  Такі, як на скріншоті нижче.

Веселі, яскраві, інтерактивні вправи точно захоплять малечу. Запустити сервіс можна на планшеті, інтерактивній дошці чи сенсорному столі. Головне, щоб дитина мала можливість взаємодіяти із завданням. Ще одним плюсом, є те, що поки відповідь не буде вірна – гра не продовжиться. У дитини може бути безліч спроб, але все одно вона отримає вірний варіант. 

Коли ви сформуєте клас, можна призначати завдання на виконання і просто спостерігати за процесом у робочому кабінеті. При необхідності, можна сформувати звіт для батьків та вислати їм на електронну скриньку. 

Сервіс, точно, вартий уваги, незважаючи на, тільки пробний період. Можливо, він наштовхне вас на креативні ідеї та пошук нових можливостей, а можливо, ви й надалі захочете навчати дітей з його допомогою.

Батькам, теж би порадили спробувати математику з Matific. Особливо актуально це було б у поєднанні з іншими додатками та дитячим інтерактивним столом. Ми не знаємо, як буде відбуватися навчання надалі, тож готуватись потрібно до різних варіантів. 

Хочемо, нагадати, що до 20 січня діє акційна ціна на дитячий інтерактивний стіл. 

Замовляйте зараз, щоб підготуватися до завершення канікул. У комплекті з мультимедійним столом ви також отримаєте програмне забезпечення. Один із трьох наборів, в залежності від потреби. Більше інформації про програмний додаток тут