Навчатися граючись

Комп’ютерні ігри давно вже перестали бути тільки розвагами. Сучасне покоління досить активно розвивається та навчається саме завдяки таким додаткам. Цей принцип закладений у реалізацію мультимедійного комплексу для навчання та розвитку на базі інтерактивного дитячого столу INTBOARD та програмного забезпечення “Intboard JOY”

Як показує досвід, ігровий принцип допомагає максимально ефективно заохочувати та стимулювати пізнавальний процес у наймолодших учнів. Діти через комп’ютерні додатки не тільки швидше навчаються, а й пізнають навколишній світ. 

Такі висновки допомогли сформувати набір “Освіта та розвиток”, який встановлюється на дитячий сенсорний стіл.  Він складається з розділів:

  • пам’ять;
  • увага;
  • мислення;
  • моторика;
  • творчість;
  • розваги.

Окрім, 68 додатків, які входять до бібліотеки “Intboard JOY” наших спеціалістів зацікавив сайт Zarium, на якому розміщені десятки комп’ютерних міні-ігор. Радимо й вам туди зазирнути. Точно знайдете щось цікаве, не тільки для дитини, а й для себе.

Про всі ми точно не розповімо, їх там надзвичайно багато, тому виділили декілька розвиваючих ігор.

Морозиво

Гра відмінно тренує увагу та пам’ять дитини, а також допомагає вивчити кольори. 

На початку, лише на 3 секунди, з’являється зображення морозива, яке потім дитина має відтворити. Запам’ятати потрібно лише три речі: колір стаканчика, колір морозива та прикраси. Але, враховуючи факт, що зображення оригіналу доступне тільки на початку гри, то концентрація дитини на завданні значно підвищується. На додачу, час для виконання завдання, обмежений. Тому, окрім уваги та концентрації ця гра стимулює швидкість реакції дитини. 

Лікар

Це яскрава тематична гра, де дитина наочно бачить медичні інструменти та вчиться з ними працювати. Гра показує різні типи травм та як їх потрібно обробляти. Міні-гра добре розвиває практичні навички, а також допомагає усувати страх дитини перед лікарями. 

Фізика падіння

Ця гра зацікавить навіть дорослих. Вона розвиває кмітливість та логічне мислення. Хоч інтерфейс і примітивний, та свої функції виконує і до того ж цікаво.  

Доміно

Класичне доміно – надзвичайно ефективне для вивчення чисел. Окрім звичайного знайомства з числовим рядом, дитина вчиться думати, освоює навички усної лічби та візуально віднаходить відповідність. Такі ігри-головоломки зацікавлюють людей різного покоління.

Окрім цих ігор на сайті ви знайдете ще сотні. Для зручності пошуку вони всі розділені за категоріями. Якщо ж ви знаєте назву гри, в сервісі є рядок для пошуку. Такі функції значно спрощують процес навігації по сайту та вибору додатку. 

А щоб вам було зручно шукати цей сайт, його додали до програмного комплексу “Intboard Простір”. Тут знайдете багато різноманітних додатків зі шкільних дисциплін, для тестування та вікторин, а також для комфортного проведення навчального процесу, навіть в умовах дистанційного уроку.

“Intboard Простір” є частиною базового програмного забезпечення, яке безкоштовно надається у комплекті з інтерактивними дошками та сенсорними панелями INTBOARD.

Якщо вас більше цікавить освіта дошкільнят та молодших школярів, радимо звернути увагу на інтерактивний стіл та програмне забезпечення, яке може бути встановлене на ваш пристрій. 

А щоб замовити консультацію спеціаліста чи отримати допомогу в підборі інтерактивного та комп’ютерного обладнання. тисніть на кнопку нижче. Наші консультанти радо допоможуть