Навчіться створювати інтерактивну магію на уроках

Інтерактивна дошка – для когось вже знайомий і потрібний інструмент сучасного уроку, а для когось страшний сон. Адже опанувати навички роботи з інтерактивною дошкою не просто. Принаймні, так здається більшості новачкам інтерактивного навчання, які до того ще й з сенсорною технікою на “Ви”.

Можемо порадувати таких людей. Опанувати інтерактивні вміння набагато простіше, особливо, під пильним оком кваліфікованого тренера. Так-так, зараз йде мова про одну з послуг INTBOARD – майстер-клас з користування інтерактивною дошкою

В чому полягає майстер-клас по роботі з інтерактивною дошкою?

Перше, що потрібно знати – він проводиться тільки для користувачів мультимедійних дошок Intboard. Адже саме про фірмове програмне забезпечення розповідає спікер. Показує приклади і вчить слухачів взаємодіяти з ним. 

Спочатку Вам потрібно подати заявку – просто натисніть на кнопку внизу статті і залиште контактні дані. 

Вам зателефонує менеджер, для того щоб уточнити бажану дату та місце проведення. Зверніть, будь ласка, увагу, що у зв’язку з епідеміологічною ситуацією спікер фізично не може потрапити у всі міста України. 

Якщо все гаразд, ви погодили дату, час та місце проведення майстер-класу, лишається тільки дочекатися спікера. 

Як проходить навчання?

Навчально-практичний майстер-клас триває 3 години. Розподілений він на дві частини. Кількість слухачів не обмежена. Запрошувати можна всіх вчителів школи, своєї та сусідніх. А сам спікер має відповідний сертифікат МОН України.

В першій половині заняття ви отримаєте знання про інтерактивне обладнання та дізнаєтесь як працювати з базовим програмним забезпеченням інтерактивної дошки.  

Друга частина, більш практична. В ній ви дізнаєтесь як перейти від традиційного уроку до сучасного. Навчитесь розробляти інтерактивні вправи та завдання з використанням “Intboard Простір”.

Декілька слів про “Intboard Простір”.

Біологія з "Intboard Простір"

“Intboard Простір” — це інформаційний портал для користувачів, які використовують інтерактивну продукцію Intboard™, агрегатор мультимедійних матеріалів з усього світу. Інформаційний портал “Intboard Простір” є постійно оновлюваним мережевим ресурсом компанії Intboard. Зараз він налічує 63 інтерактивних сервіси для розробки інтерактивних уроків та 4 сайти з готовими 3D-моделями для друку на 3D-принтері. Якщо цікавитесь 3D-друком, загляньте на сайт NEOR.

Що стосується сервісів для розробки мультимедійних уроків, всі вони розподілені за навчальними дисциплінами та окремо виділені сервіси для тестування і створення презентацій.

Вчителі особливо цінують те, що комплекс оновлюється без їхнього втручання і його неймовірним плюсом є те, що він безкоштовний.

Нагадаємо. що “Intboard Простір” надається безкоштовно в комплекті з інтерактивними дошками чи сенсорними панелями ТМ Intboard. Купити його НЕ МОЖНА.

З предметом навчання все більш-менш зрозуміло. Давайте повернемося до самого майстер-класу. 

В ході навчання, спікер буде розповідати,  демонструвати, а головне – навчати користуватися інструментами для розробки уроку. 

Це відбувається так. Спочатку вчителі слухають, потім споглядають практичне виконання, а далі самі роблять. Хтось один чи декілька охочих виходять до інтерактивної панелі і намагаються втілити ідею в реальний урок. Цей процес контролює спікер, радить як краще та допомагає виправити помилки, якщо такі є.

Погодьтесь, найкращий варіант вчитися чомусь новому, це коли тобі допомагає більш досвідчена людина. Ви ж самі вчителі і добре це розумієте. Так, не звично буде відчути себе в ролі учня, але воно того варте.

Якщо ви хочете стати чарівником для своїх учнів, використовувати можливості своєї інтерактивної дошки на 100% – замовляйте майстер-клас у свій навчальний заклад за номером – 068-698-93-92

Нагадуємо, що майстер-клас можливий лише при наявності інтерактивного обладнання ТМ Intboard.