Неймовірні карти за мінімум часу та вмінь

Доброго дня, шановний читачу!

В сьогоднішній статті ми розповімо про ще один інтерактивний сервіс для вашого уроку. В основному, його використовують на уроках географії. Та фантазія та креатив дозволяють поєднувати сервіс з більшістю шкільних дисциплін та контрольних робіт, зокрема квестів. Цей сервіс, корисний не тільки для уроку, а й позакласної роботи. 

Inkarnate – це онлайн-платформа для створення карт, яка дозволяє створювати та управляти фантастичними картами.

Такими, як ця:

Уявіть, як ефектно буде ця карта виглядати на інтерактивній дошці. І як цікаво буде дітям з нею працювати, враховуючи їх любов до комп’ютерних ігор та графіки. 

Багато різних людей користуються цим додатком відповідно до своїх потреб та фінансової спроможності. Не лякайтеся, в сервісі є безкоштовна версія, але з деякими обмеженнями:

  • 300+ HD зображень;
  • експорт у 2к;
  • особисте використання;
  • до 10 карт.

Будучи онлайн сервісом, Inkarnate дозволяє вам отримувати доступ та редагувати свої карти з будь-якого місця – все, що вам потрібно – це підключення до інтернету, і ви можете оновити свої фантастичні світи!

Які карти можна створити за допомогою Inkarnate?

  • карти світу та регіону;
  • карти міста та села;
  • карти бою (включаючи карти інтер’єру);
  • сцени та ізометричні карти.

Щоб отримати приклади карт, створених нашими користувачами, перегляньте нашу галерею прикладів або спільноту Reddit.

Починаємо роботу!

Перше, що потрібно зробити – створити особистий кабінет, тобто зареєструватися. Тут все просто: або через обліковий запис google або через профіль в facebook.

Далі, починаємо створювати нашу першу карту. Увесь процес супроводжується підказками. Буде легко. 

Спочатку оберіть шаблон поля, на якому будете розміщувати свої елементи. Чим більший екран, тим легше вам буде працювати. Радимо готувати карту в школі на інтерактивній дошці або ж безпосередньо на уроці з учнями. Ось так воно виглядає. 

Зліва та зверху розміщені робочі інструменти. Як бачите, в сервісі можна не тільки створювати ігрові карти, а й картки для навчання (особливо цікаво буде молодшим учням) та квести.

Сервіс має гарні налаштування роботи, вибір інструментів та кольорів. Не важливо, будете ви використовувати фігури, текст чи самостійно малювати.

Також сервіс  має такий цікавий інструмент, як “Штамп”. Звісно, в безкоштовній версії  їх не так багато, як хотілося б. Штампи можна обертати, збільшувати, зменшувати, дублювати. Це саме той випадок, коли гори ростуть просто на очах. 

Робота з текстами також зручна і багатогранна. Різні розміри, шрифти та колір. 

Нагадуємо, що в безкоштовній версії можна зберігати до 10 карт, тому радимо регулярно експортувати ваші розробки у зображення.

Окрім, можливості самостійного створення карт, в сервісі є бібліотека горових робіт. Їх можна зберегти у свій кабінет, експортувати або поширити у соціальні мережі. Щоб далі можна було переслати колегам чи учням.

Якщо ж ви вже маєте власні карти, то їх також можна експортувати до сервісу і працювати зі знайомим матеріалом. Додавати нові об’єкти або завантажити до відкритої спільноти, щоб і інші користувачі могли використовувати вашу карту. 

Інтерактивні сервіси створені, щоб допомагати вчителю адаптувати традиційну навчальну систему під сучасні тенденції та вимоги.

Практичний досвід показує, що учні проявляють більшу зацікавленість в матеріалі на інтерактивних заняттях. Це пояснюється взаємодією учнів з навчальним матеріалом. 

Цей інтерактивний сервіс входить до фірмової бібліотеки додатків для вчителя “Intboard Простір”

Ми, як завжди, дотримуємося стратегії, що вчитель немає платити за можливість повноцінно працювати. Тому, ми розповідаємо тільки про безкоштовні інтерактивні сервіси або форми використання. 

Нагадуємо. що “Intboard Простір” неможливо купити. Він надається лише у комплекті з інтерактивним обладнанням ТМ INTBOARD

Потрібно обладнати ваш клас чи школу інтерактивом, звертайтеся.

До 20 січня діє акційна ціна на дитячий інтерактивний стіл. Щоб дізнатися подробиці, телефонуйте.