Професійні презентації всього за 5 хвилин

Вже розпочався новий навчальний рік і час вчителям згадувати про свої улюблені інтерактивні сервіси для розробки мультимедійних уроків. Особливо це актуально для вчителів, які проводять урок дистанційно. Поки ви згадуєте, який з сервісів для роботи з інтерактивною дошкою, вам подобається найбільше, ми розповімо вам про ще один сервіс з “Intboard Простір”.

Цей сервіс призначений для створення та використання вже готових презентацій.

Презентації – це один з найулюбленіших вчителями видів подання матеріалу уроку. Він давно знайомий і дуже зручний для демонстрації та передачі школярам. 

Сервіс Prezi працює тільки з операційною системою Windows. Це найпопулярніша ОС та й більшість інтерактивних дошок працює саме з цією ОС. Окрім роботи в інтернеті ви можете завантажити цей додаток собі на комп’ютер для зручності роботи. Єдина незручність цього додатку полягає у тому, що інтерфейс англомовний. Тому, як в більшості випадків, радимо використовувати браузер з функцією перекладу тексту. 

Робота починається з реєстрації у сервісі. Потрібно обрати в якій галузі ви працюєте чи навчаєтесь. Скажемо відразу, обирайте вкладку “Навчання”, адже там передбачена безкоштовна версія використання сервісу. В усіх інших безоплатний термін використання обмежений у часі.

Далі потрібно обрати рівень освіти – початкова, середня чи старша школи. Така процедура потрібна для внутрішньої систематизації презентацій в сервісі. Оскільки ви можете зробити свою презентацію публічною і таким чином додати її до загальної бази робіт в сервісі. 

Так, в цьому сервісі є безкоштовний набір готових презентацій з різних тем. Їх можна використовувати безпосередньо на уроці з використанням інтерактивної дошки, можна використати лише частину у власній презентації. Тут присутні роботи різними мовами світу, що свідчить про його популярність. Такий матеріал значно полегшує вивченні іноземних мов. Особливо, коли в школі дотримуються засад комбінованого навчання. Тобто, на уроці географії ви також вивчаєте іноземну мову, адже матеріал презентації, припустимо, англійською. Чудово, коли вчителю не потрібно створювати його з нуля, а просто адаптувати під навчальну програму. 

Чому зручно використовувати такі сервіси саме з інтерактивною дошкою? Зручно незнайомі слова та терміни робити посиланням і відразу відкривати на іншій вкладці, користуватися інтернет перекладачами, додавати пояснювальні відео чи сторінки з вікіпедії. Щоб обговорювати складні питання в ході уроку. 

Окрім звичних, зображень, тексту чи фото у ці інтерактивні презентації можна додавати відео, опитування та активні посилання. 

Особливу цінність цей сервіс несе своїми функціями інтегрування. Тобто, цю презентацію ви можете вставити в свій GoogleClassroom, інший інтерактивний сервіс чи архів. Тобто, ви можете зробити власний підручник з таких презентацій. Навіть якщо навчальна програма зміниться вам не доведеться витрачати купу часу на редагування матеріалу. 

Цей сервіс входить до програмного комплексу “Intboard Простір”, що входить в базову комплектацію будь-якої інтерактивної дошки чи інтерактивної панелі, тобто, надається безкоштовно.

Це програмне забезпечення доповнюється та оновлюється  на регулярній основі, але користуватися ним можуть тільки клієнти INTBOARD

Якщо ви думаєте, що складно буде опанувати роботу з усіма 63-а сервісами з програмного забезпечення – ви помиляєтесь.

Так як, і про цей сервіс, про кожен з них написана стаття-інструкція по роботі. Спеціалісти компанії проводять безкоштовні онлайн-вебінари та навчають хитрощам використання інтерактивного сервісу. Приміром, як тут

А ще, в спектр послуг компанії INTBOARD входить майстер-клас. Більше інформації читайте тут