Сенсорні та безконтактні технології в сучасному світі

Час перейти до сучасних технологій у максимальній більшості сфер життя

Поточна пандемія, спричинена вірусом SARS-CoV-2, змушує нас переосмислити, як нам слід взаємодіяти з пристроями та людьми у громадських місцях. Багато досліджень демонструють, що вірус може залишатися активним на твердих поверхнях протягом багатьох годин. Отже, повинна проходити або дезінфекція або люди мають бути в рукавичках.

Більшість громадських закладів (вокзали, кафе, бібліотеки) уже почали використовувати багатосенсорні дисплеї, щоб зменшити контакт працівників з відвідувачами, і на нашу думку – це розумний вихід. 

Загальнодоступні сенсорні екрани знаходяться майже скрізь, вони використовуються в інформаційних кіосках, на продуктових стендах для самостійної реєстрації, в реєстраціях авіакомпаній, у квиткових автоматах на поїзди та метро, ​​банкоматах, торгових автоматах та багатьох інших. Вони фактично є частиною публічного простору, яким ми його знаємо. 

Ще одним публічним прикладом сенсорного екрану, і одним з найбільш швидкозростаючих, є використання в ресторанах швидкого харчування, де вони дозволяють клієнтам швидко купувати їжу, одночасно пропускаючи довгі черги. 

Вони можуть заощадити клієнту дорогоцінний час, та мінімізувати контакті з людьми. Але потрібно вжити профілактичних заходів для мінімізації інфекційної властивості сенсорних екранів у громадському просторі, таких як регулярне прибирання та забезпечення дезінфікуючого засобу для рук безпосередньо біля нього.

Ось таких, як сенсорний дезінфектор NEOR SD-10. Ця модель розміщується на стійці. Якщо поруч є стіна, на яку можна закріпити NEOR SD-10D. Стильний чорно-білий дизайн буде актуальним для будь-якого дизайну. 

До речі, якщо у вашому закладі дуже багато відвідувачів, то маємо дезінфектор з об’ємом резервуару – 5 літрів. Він розміщується на стійці та має металевий корпус.

 Світ, яким ми його знаємо, повинен адаптуватися.

Доглядати та дезінфікувати поверхні сенсорних дисплеїв легко та швидко. Не потребує особливих санітарних заходів. Єдине, що потрібно врахувати – спеціальний засіб для очищення. Не зважаючи на те, що монітор вкритий захисним загартованим склом, використовувати потрібно тільки спец.засоби. Адже, є ризик пошкодити або й зовсім стерти антивідблискове покриття. Звісно, екран від цього не перестане функціонувати, але комфорт роботи з ним знизиться. 

Компаніям зараз потрібно концентрувати увагу на сенсорних та безконтактних технологіях.

Ця концепція не нова; одним із добре відомих прикладів гігієнічної технології є безконтактні крани в громадських туалетах. Ці крани оснащені датчиком, який контролює воду, виявляючи наявність рук під краном. 

Серед товарів NEOR безконтактними є дезінфектори та термометр, із зрозумілих причин. Вони є зручними та не потребують додаткових витрат. В приміщенні досить встановити дезінфектор на стійці та на верхню панель прикріпити термометр, за допомогою магніту, який вбудований в корпус приладу. Таким чином ви перевірите стан здоров’я працівників(відвідувачів) та потурбуєтесь про їх безпеку. 

Передовою технологією безконтактних систем є пристрій на базі штучного інтелекту, яка імітує сенсорний екран, але усуває ризик поверхневої інфекції, що сприяє здоров’ю населення. Він використовує камери та датчики для виявлення та розуміння рук та пальців, дозволяючи віртуальне клацання у повітрі. Ця технологія надійна для використання будь-ким, вимагає мінімальних налаштувань і вже працює в різних місцях по всьому світу.
Ось так вона виглядає

Ця технологія на 100% унеможливлює перехресне зараження, але в нашій країні поки не доступна. 

Тож потрібно виходити з того, що маємо. Якщо навчальні заклади активно встановлюють інтерактивні дошки та сенсорні панелі, то для бізнесу – розміри обладнання можуть бути не актуальними.

INTBOARD32

Якщо досі не бачили – на нашому сайті є інтерактивний дисплей, діагоналлю 32 дюйми. І 43” – під замовлення. Такі дисплеї оптимально підійдуть для різних сфер бізнесу. Детальні характеристики приладу – тут.

Хочете дізнатися більше, залишайте заявку і консультант Вам зателефонує.