Топ 5 порад, щоб вибрати найкращу мультимедійну панель для співпраці у бізнесі

Ось перелік характеристик інтерактивної панелі, на які варто звертати увагу при покупці. Для когось цей список може здатися примітивним, але повірте досвіду. Саме ці нюанси люди не враховують, коли купують панель для свого бізнесу.  

Розміри екрану. Завжди пам’ятайте про свою аудиторію. Інтерактивна панель підходить для різних переговірних кімнат, але загальною метою має бути створення системи, яка залучає працівників, клієнтів та членів правління. Якщо ваша команда не велика, найкраще заощадити гроші та купити 65” панель. Якщо у проєктах та обговореннях приймають участь понад 10 людей, то щоб задіяти усіх одночасно радимо обрати або більший екран або моторизовану стійку, яка перетворить інтерактивну панель в інтерактивний стіл. 

Дизайн UI/UX та особливості. Враховуйте ваші сильні сторони та усіх потенційних користувачів. У певних галузях промисловості або традиційних компаніях можуть бути менеджери, які не знають про сучасніші практики спільної роботи. У цьому випадку ви витрачайте більше часу на пошук зручних моделей та сервісів. Не забудьте також звернути увагу на відгуки користувачів, які часто описують простоту використання.

Формати даних (документів), з якими можна працювати та сумісність дисків. Досліджуючи параметри інтерактивного дисплея, знайдіть трохи часу, щоб переглянути типи файлів презентацій, які використовує ваш бізнес. Сумісність – це часто випущена з уваги частина процесу придбання інструментів для роботи, але може заощадити користувачам багато годин на швидкість роботи. 

Підтримка технології BYOD.  Ми живемо у взаємопов’язаному світі. Настільки, що сьогодні багато справ ведеться на мобільних пристроях. Розгляньте можливості дзеркального відображення екранів, і перевірте, чи інтерактивна панель, яку ви збираєтесь купити, підтримує таку технологію. Якщо ні, то поцікавтесь, може, надається ПЗ, з допомогою якого можна реалізувати цю функцію.  

Створення та поширення результатів спільної роботи. Як ви будете ділитися своєю інформацією після презентації? Надіслати презентації всім учасникам після зустрічі може виявитися не зручним моментом. 

Якщо ви маєте намір забезпечити зручність розповсюдження протоколів зборів, тоді саме на цей фактор зверніть увагу.

Панелі Intboard

Давайте разом, детально, розглянемо вже технічні характеристики сенсорної панелі. Адже вони теж, відіграють важливу роль у виборі товару.

Роздільна здатність.

Цей параметр може зіграти важливу роль у роботі.

У той час як менші кабінети можуть використовувати 1080p FullHD-дисплеї, більші кімнати для переговорів, зали для засідань та аудиторії потребують кращої роздільної здатності 4K/UltraHD (3840 x 2160 пікселів).

Оскільки якість зображення є однією з головних характеристик для наших дисплеїв, ТМ INTBOARD використовує роздільну здатність 4K для всіх інтерактивних панелей для бізнесу. 

Розмір

Природно, розмір теж має значення.

Приймаючи рішення щодо розміру інтерактивного дисплея, який відповідає вашим потребам у бізнесі, знайдіть час, щоб розглянути розмір кімнати для переговорів. Також варто подумати про розмір потенційної аудиторії, яку ви матимете для свого інтерактивного екрана. 

Немає конкретного правила при виборі розміру екрану дисплея. Як правило, 65 “підходить для приміщень малого та середнього розміру або  простору для роботи  (менше ніж 10 осіб), тоді як 75″ підходить для середньої кімнати для переговорів (10 ~ 20 осіб), а 86” ідеально підходить для приміщення для засідань та більше (більше ніж 20 осіб). INTBOARD надає: 32”, 55”,  65”, 75”  і  86”  для задоволення будь-яких вимог переговірних кімнат.

Підключення

Типи та інтерфейси підключення є ще одним важливим аспектом високоефективного інтерактивного екрана.

Інтерактивна панель дозволяє всім учасникам наради з’єднуватися через власні ноутбуки та смартфони, обладнання для відеоконференцій чи інші пристрої з підтримкою інтернету, допомагаючи справити враження як на клієнтів, так і на членів команди.

Входи/входи, які мають панелі INTBOARD.

Передня панель: вхід HDMI, USB для ПК – 3 шт., USB для тачскріна. Задня панель: RS232 – 1шт., вхід мікрофона, слот для SD карт, USB 3.0 — 3 шт., HDMI – 2 шт., вихід SPDIF, вхід AV, вихід AV OUT, вхід для навушників, вхід VGA, аудіо вхід, вихід VGA, вхід RJ45 LAN, вихід RJ45, YPBPR – 1 шт.

Touch & Stylus

Функціональність дотику – ключова функція інтерактивних сенсорних панелей. Це дозволяє учасникам писати, коментувати та керувати платформою, використовуючи пальці або стилус, і дозволяє кільком користувачам малювати на дисплеї для групового обговорення. 

Більшість інтерактивних панелей підтримують від 10 точок дотику і аж до 40. Усі наші панелі підтримують 40 дотиків. Це означає, що писати або малювати у  групових дискусіях буде комфортно для усіх. 

Юзабіліті

Це одна з найбільших проблем серед тих, хто застосовує інтерактивні технології у своїй роботі. Інвестування передове обладнання – це суттєвий показ амбіцій та пристосованості, але це не варте того, якщо менеджери не зможуть користуватися панеллю. 

Перш ніж купити інтерактивну панель для вашого бізнесу, не забудьте приділити хвилинку, щоб вивчити її користувальницький інтерфейс та користувальницький досвід, який вона пропонує. Інтерфейс користувача або будь-яка конструкція повинна бути простою для розуміння і простою у використанні, дозволяючи всім учасникам наради брати участь у роботі, не витрачаючи час на роботу дисплея.

В будь-якому разі, інтерактивна панель – це гарна інвестиція в успіх своєї справи. Дона допомагає автоматизувати та синхронізувати процеси, на які могли раніше витрачати години часу.

Замовляйте найкраще обладнання у лідерів ринку!