Урок-комікс з інтерактивним сервісом

Історія з уроком у вигляді коміксу настільки сподобалась вчителям та нам самим, що вирішили написати ще про один інтерактивний сервіс для створення навчального коміксу. 

Якщо пропустили минулу статтю, її можна знайти тут. А ще краще, відвідайте наш Блог – маємо багато цікавого.

А всі 70 інтерактивних сервісів доступні у фірмовій бібліотеці – “Intboard Простір”. Їх активно використовують клієнти INTBOARD зі своїми інтерактивними дошками. Увесь асортимент інтерактивного обладнання доступний на сайті. Якщо потрібна детальна консультація з вибору обладнання, такого як, інтерактивна дошка у клас – телефонуйте. 

Що ж, пропонуємо переходити до самого сервісу. Він дуже цікавий і вам обов’язково сподобається. Обіцяємо.

Звісно, сервісів для створення коміксів існує чимало, але нас цікавлять прості та функціональні. Найбільш вдалою програмою цього типу є «StoryboardThat», що демонструє всі можливості подібних сервісів.

Програма має безкоштовну базову версію, що дозволяє створювати по два комікси на тиждень. Програма має англомовний інтерфейс, але при цьому є інтуїтивно зрозумілою: довго розбиратися не доведеться, ви можете одразу перейти до створення коміксів! Тут ви знайдете безліч шаблонів, що поділяються на групи:

  • люди (діти, підлітки, молоді люди, дорослі),
  • тварини,
  • предмети,
  • фони (школа, місто, будинки, історичні та міфологічні краєвиди, природа тощо).

Створюючи історію, ви можете обрати вираз обличчя, позу, емоції свого героя, змінити колір його шкіри, одягу, легко маніпулювати зображенням тощо.

Вже цікаво, чи не так?

Щоб працювати у цьому сервісі потрібно створити робочий кабінет. Радимо використати особисту пошту в Google, щоб максимально прискорити процес. 

В програмі є декілька мінусів: англомовний інтерфейс та обмежений термін використання (тільки 14 днів). 

Перше, що ви бачите – це робоча область. Має ось такий вигляд. Зверніть увагу на верхній рядок. Усі ці функції доступні для роботи. Окрім цього у кожній з них є ще власний набір шаблонів.

Тож, перше, що потрібно зробити – обрати сцену для першої сторінки коміксу. Скажемо відверто, шаблонів тут дуже багато.

На наступній вкладці, давайте оберемо героя чи героїв нашого коміксу. Тут теж величезний вибір готових, цікавих персонажів з різними емоціями. А ще, сервіс дає можливість завантажувати власні файли, в тому числі й фото. Коли починаєте завантажувати фото, сервіс попереджає, що діти на фото мають бути старше 13 років. 

Окремо хочемо відзначити оформлення тексту в сервісі. Його можна додавати як звичайний надпис або гарно оформлений діалог. 

В безкоштовній версії можна створити історію максимум на 15 слайдів.

Окрім власного функціоналу, цей сервіс можна синхронізувати з Google Clasroom та додавати учнів в профіль сервісу і навпаки. Переносити матеріал та завдання. На наш погляд, і самі вчителі це підтверджують, функція синхронізації з класом значно полегшує роботу. 

 Запрошувати учнів також можна і через особистий код.

Такий багатий функціонал дає вчителю можливість перетворити свій навчальний матеріал у цікавий та видовищний,  а отже ефективний для вивчення.

Створювати сучасні та прогресивні уроки легко. Варто почати використовувати інтерактивні сервіси та, бажано, інтерактивні дошки на уроці. Розуміємо, що не всі школи обладнані такою технікою, тож намагаємось додавати в наш “Intboard Простір” універсальні сервіси. Щоб вчитель міг створювати уроки не тільки за допомогою сенсорної дошки, а ще й комп’ютера чи планшета. Викладати набагато простіше, якщо маєш для цього багато інструментів.