Що краще купити: інтерактивну дошку чи мультимедійну панель?

Коли ви вирішили зробити свій клас більш інтерактивним або внести більше сучасних технологій у свою школу, існує безліч варіантів – і багато плюсів і мінусів, з якими вам доведеться попрацювати. Незалежно від того, чи розглядаєте ви телевізор із сенсорним екраном для класу дитячого садка чи інтерактивний дисплей для хімічної лабораторії, вам захочеться вивчити всі варіанти та прийняти найкращі рішення для себе, своїх колег, учнів та результату. . 

Що слід врахувати, купуючи сенсорний дисплей для класу?

Є кілька факторів, на які слід врахувати – а саме:

  •  вартість (скільки ви витратите), 
  • установку (що потрібно для підключення техніки у вашу школу), навчання ( скільки часу знадобиться, щоб залучити всіх на борт), 
  • і використання (скільки ви або ваші викладачі включатимете цю технологію у повсякденну практику викладання).

Вартість

Розглядаючи вартість, зосередьтеся на трьох речах: 

  • початковій ціні продукту та програмного забезпечення; 
  • вартості встановлення приладу та налаштування; 
  • постійних витратах на утримання та обслуговування сенсорної системи. 

Деякі витрати можна скоротити, купивши інтерактивне обладнання з безкоштовним програмним забезпеченням. Наприклад, панелі INTBOARD постачаються з програмним забезпеченням “Intboard Простір”, яке повністю дозволяє проводити та розробляти індивідуальні уроки з будь-якої дисципліни. Не забудьте також запитати про постійні ліцензійні платежі.

Встановлення

Окрім фінансових витрат, важливо пам’ятати, що для встановлення існує ще й фактор ресурсу. Що знадобиться для встановлення продукту? Чи достатньо місця? Вам знадобиться додаткова проводка, зменшення відблисків на вікнах? 

Навчання

Коли плануєте закупку інтерактивного обладнання, поцікавтесь нюансами роботи і скільки часу знадобиться щоб повноцінно його використовувати.  Деякі системи настільки прості, як plug-and-play, тоді як інші потребують серйозної підготовки. Окрім того, щоб з’ясувати, що вам доведеться вивчити (власне програмне забезпечення чи інші програми). Оскільки панелі здебільшого встановлюються в навчальних закладах, то потурбуйтесь, щоб спеціалізоване навчання пройшли усі вчителі. Для прикладу, INTBOARD проводить таке навчання для своїх клієнтів. Кількість учасників не обмежена, майстер-клас відбувається на базі навчального закладу, по завершенню – усі охочі можуть отримати сертифікат. 

Замовляйте цю послугу за номером – (068) 698-93-92

Час використання

Скільки ви будете ним користуватися? Це, мабуть, найважливіше питання, яке слід задати, розглядаючи інтерактивну панель для школи. Немає більшої витрати технологій та ресурсів, ніж високофункціональний, надпотужний інтерактивний дисплей, який служить не чим іншим, як телевізором, який показує оголошення або розклад уроків. 

Вам потрібно буде з’ясувати, як викладачі планують включити інтерактивну панель у свої уроки. Чи вимагатиме обрана вами платформа підключення до інших пристроїв або мультитач? Чи є у вас місце для встановлення панелі в кожній кімнаті, і якщо так, може панель бути мобільною або настінною? Усі ці запитання допоможуть вам визначити, що найкраще підійде вашим учителям, вашій школі та вашим учням. 

Які типи дисплеїв доступні? 

Розглядаючи інтерактивні дисплеї в клас, є кілька варіантів – кожен із різними перевагами та проблемами. Ось розбивка деяких найпопулярніших варіантів. 

Світлодіодні телевізори

Більшість з нас досить добре знайомі з цим інструментом – у вас, ймовірно, є такий у вашій вітальні. Насправді, світлодіодний телевізор – це один з найпопулярніших та найдоступніших варіантів додавання технологій до вашого класу. 

Плюси світлодіодного телевізора

Світлодіодний телевізор досить простий – ви підключаєте його та вмикаєте. Завдяки різноманітним розмірам, сучасні моделі світлодіодних телевізорів також мають базовий рівень підключення, що дозволяє відтворювати відео або демонструвати презентацію із сусіднього ноутбука чи планшета. 

Мінуси світлодіодного телевізора

Хоча світлодіодний телевізор – це чудовий спосіб впровадити технології у ваш клас, але якщо ви шукаєте справжню інтерактивність, вам, мабуть, потрібно розглянути інші варіанти. Це може бути чудово для відтворення відео на YouTube чи фільмів або навіть пошуку (у деяких випадках).

Інтерактивні сенсорні панелі

Інтерактивна панель Intboard

Інтерактивний плоский дисплей нагадує телевізор із великим екраном високої чіткості, але цей пристрій забезпечує повну інтерактивну взаємодію з навчальним матеріалом. 

Плюси інтерактивного плоского дисплея

Завдяки тому, як працює інтерактивна панель, її легко впровадити в класах, оскільки вона може бути встановлена ​​на стіну або розміщена на мобільній стійці. Його також можна розмістити де завгодно, а це означає, що у приміщеннях з яскравим сонячним світлом або флуоресцентними лампами не виникне особливих проблем із відблисками. Загалом, технічне обслуговування, налаштування та навчання роботи з цим пристроєм є відносно економічно вигідними, як і підготовка вчителів. Шукайте бренди, які інтегрують в одному пристрої декілька функціональних можливостей – наприклад, спільний доступ до екрана, безкоштовне базове програмне забезпечення, кріплення у комплекті. Зрештою, ці невеликі включення можуть призвести до значної економії коштів.

Мінуси інтерактивного сенсорного дисплея

Деякі бренди пропонують лише запатентоване програмне забезпечення або обмежене підключення програмного забезпечення та вимагають сторонніх доповнень, які обмежують потенціал або збільшують вартість. Це може створити уявлення про “занадто дорого” або надто складно використовувати. Деякі системи підключатимуться до інших платформ або екранів лише за допомогою певних програм або додатків, обмежуючи вашу можливість співпраці в класі або збільшуючи вартість.  Намагайтесь обирати продавців, які точно забезпечують безкоштовну роботу зі своїм пристроєм на увесь строк служби.

Інтерактивні дошки

доска в классе интерактивная

Інтерактивна дошка – побудована за допомогою датчиків, які реагують на дотики. Саме зображення зазвичай створюється комп’ютером, підключеним до проєктора, а датчики розташування та руху дозволяють відображати будь-яку взаємодію перед ним на екрані. 

Плюси інтерактивної дошки

Позитивним є те, що інтерактивна дошка, як правило, великого розміру (від 77”), щоб зображення міг бачити кожен учень в аудиторії. Окрім того, сукупність дошки, проєктора та ноутбука знайома багатьом. І робота з ноутбуком не викликає труднощів ні у кого.

Мінуси інтерактивної дошки

Витрати на заміну компонентів проєктора (лампи) та систем кріплення можуть виявитися значними. Більше того, класам з природним або яскравим світлом, можливо, доведеться «затемнитися», щоб усі бачили дошку. А для деяких, швидше за все, доведеться придбати динамік. І на останок, якщо вам потрібний прилад з мультисенсором більше ніж на 10 дотиків, інтерактивна дошка однозначно вам не підходить. 

Що далі? 

Так, вибір інтерактивного обладнання може бути складним. Ось чому наша команда INTBOARD завжди на зв’язку, щоб запропонувати допомогу. Залишайте заявку і ми підберемо найкраще інтерактивне обладнання для вашої школи.