Як інтерактивні технології здатні покращити навчання (частина 3)

8. Покращення результатів навчання

Школярі та викладачі погоджуються: інтерактивні сенсорні екрани – це весело. Вони захоплюють, покращують увагу та сприяють залученню учнів. Вони також є перевіреним способом допомогти учням дізнатись більше, вчитися краще та мати змогу застосовувати це навчання, коли ті рухаються вперед у своєму житті.

Ми знаємо, що активне навчання працює. Це також продемонструвало багато способів активного навчання, що сприяє розвитку мислення та пов’язаних асоціацій.  Сама основа для навичок, найбільш популярних серед  роботодавців.

Ми також знаємо, що інтерактивні технології та активне навчання йдуть рука об руку. Ці динамічні та універсальні сенсорні екрани полегшують незліченну кількість активних навчальних програм.

Дослідження показують, що при використанні сенсорних дошок в навчальному процесі, середній бал учнів підвищується.  Коли  для посилення інформації викладачі використовували графіки, діаграми, відео та інші наочні засоби. Додавши до навчальної програми «інтерактивні підсилювачі» та опитування аудиторії, досягнення учнів зросли. 

Сьогодні вчителі можуть ще більше використати навчальний потенціал інтерактивних панелей. Самі дисплеї пропонують новий рівень спільних та інтерактивних можливостей. Додайте сюди безліч інтерактивних сервісів для розробки уроків. Плюсом таких додатків є простота користування та можливість спільної роботи, не залежно від місця знаходження. Усі вони здатні доповнити будь-яку навчальну дисципліну.

9. Простота реалізації

Не важливо, вирішили ви купити інтерактивний комплект у складі інтерактивної дошки, проєктора та ноутбука чи інтерактивну панель, значних складнощів в установці та налаштуванні у вас не виникне. Інтерактивні панелі у порівнянні з традиційними інтерактивними дошками та технологією на основі проєктора, вони пропонують великі переваги. Оскільки це універсальні рішення, їх швидше встановлювати на налаштовувати. Вони практично не вимагають обслуговування. Крім того, викладачі встають і працюють із своїми динамічними дисплеями при мінімальному тренуванні. Все це заощаджує час та зменшує витрати.

Адміністративні переваги інтерактивних сенсорних панелей:

 • Рішення “все в одному”
 • Проста установка
 • Зменшене технічне обслуговування
 • Ніяких кабелів
 • Ні фільтрів, ні калібрування
 • Більша надійність
 • Більша тривалість життя
 • Менше споживання енергії
 • Базове програмне забезпечення від INTBOARD надається безкоштовно
доска в классе интерактивная

10. Простий у використанні

Деякі вчителі люблять працювати з сенсорними дошками. Інші,з мультимедійними панелями. Вчителі обох таборів зазвичай швидко оволодівають навичками роботи з інтерактивом і без проблем переходять від панелей до дошок і навпаки. 

Оскільки вчителі отримують досвід роботи з інтерактивним сенсорним екраном, вони починають користуватися всіма можливостями. Вони часто повідомляють, що після короткого навчання більшість викладачів почуваються комфортно з дисплеями. Деякі виробники інтерактивного обладнання пропонують  вебінари, майстер-класи та навчання  на місцях, щоб допомогти викладачам оптимізувати використання своїх дисплеїв у класі.

Порівняно інтерактивними комплектами, переваги сенсорних дисплеїв включають: 

 • Максимальний час викладання; відсутність простоїв згорілих лампочок або перекалібрування
 • Більша надійність для безперебійного проведення занять
 • Відсутність тіней та відблисків
 • Чіткий, яскравий дисплей дозволяє викладачам не затемнювати аудиторію
 • Легке кріплення на стіну чи стійку

Щоб вибрати між інтерактивною дошкою та сенсорним дисплеєм залишайте заявку на відео-презентацію товару. Менеджер в реальному часі продемонструє обладнання та специфіку роботи з ним. Надасть рекомендації та допоможе обрати найкращий варіант саме для вас.

Нагадуємо, що до всього інтерактивного обладнання безкоштовно надається фірмове програмне забезпечення. Телефонуйте!