Інтерактивна книга. Навчіться створювати їх самостійно

Знаєте, який найкращий інтерактивний контент? Такий, щоб захоплював дитину з першої й до останньої секунди. Це інтерактивна книжка. Більшість з вас вже бачили їх і точно знають їх вартість і знають, що безкоштовних книг дуже мало. Саме тому, ми вирішили навчитися самостійно створювати інтерактивні книги й заодно, навчимо вас. 

Новий інтерактивний сервіс для роботи з сенсорною дошкою в нашому “Intboard Простір”- це Storyjumper.

Як і більшість сервісів, в ньому є платна та безкоштовна версія використання. Звісно, нас цікавить безкоштовна.

Інтерфейс англомовний, тож якщо не володієте іноземною мовою, краще скористайтесь браузером з автоматичним перекладом. 

Якщо маєте обліковий запис в Google або профіль в Facebook, то реєстрація займає пару хвилин. Потрібно указати, що ви вчитель та номер школи. Далі, потрібно ввести ім’я, хоча б одного учня. Цей сервіс можна повністю синхронізувати з Google Classroom. Що особливо актуально у період дистанційного навчання. Це означає, що вам не потрібно в цей сервіс вносити імена всіх учнів, а лише синхронізувати два сервіси. Хвилина часу.

Щоб простіше було зрозуміти, які можливості у даного інтерактивного сервісу, радимо зазирнути в бібліотеку. Тут є роботи на різну тематику, а також мови. На жаль, української поки немає. У вас є шанс стати першими.

Перед тим, як почати створювати власну книжку, радимо переглянути ось цю відео-інструкцію.

Для початку оберіть стилістичну тему своєї майбутньої книги. Ось такий асортимент базових тем доступний у безкоштовній версії. 

Наступним етапом є вибір головного персонажа і розміщення його на сторінках вашої книги. Сервіс також надає базовий набір персонажів. Зліва від робочої області вони розміщені. 

Увімкніть свою інтерактивну дошку та почнемо створювати казку. Ми вже обрали оформлення, головного героя, час писати саму розповідь.

На робочій панелі є достатньо велика кількість шаблонів та ефектів для роботи з текстами. Та найбільш цікавою опцією є – голосовий супровід.  Тобто, монолог чи діалоги героїв ви можете не тільки записати текстом, а ще й відтворити власним голосом або голосом вашої дитини. Уявіть собі її реакцію, коли ви увімкнете мультимедійний стіл, відкриєте власноруч створену книгу, а герої почнуть говорити голосами членів вашої сім’ї. 

Таку ж концепцію можна відтворити у дитячому садочку. Окрім того, що казка може бути про групу, так ще й говорити вони будуть, як реальні дітлахи. 

Сервіс також дозволяє завантажувати власні зображення та фото. Важко навіть уявити, яку цікаву розповідь(казку) можна створити з його допомогою про дитину, групу або й навіть якийсь предмет. 

Діти краще навчаються, коли їм цікаво. А що може зацікавити сильніше ніж казка. 

Короткі оповідання про тварин, рослин та навіть, геометричні фігури дозволять вам зацікавити навіть найбільших непосид. 

Цей інтерактивний сервіс у поєднанні з сенсорним столом перетворить навчання у задоволення не тільки для дітей, а також для вчителів і, навіть, батьків.

Повернемося до роботи в сервісі. Нижню частину робочого поля займає відображення сторінок книги. Ніби зміст, а також кнопки видалення, додавання та копіювання сторінок. 

Вже створена книга автоматично зберігатиметься у вашому особистому кабінеті, але є й інші можливості. 

Її можна додати у ваш Google Classroom, поділитися нею у соціальних мережах, або навіть експортувати її як програмний код, щоб потім розмістити на веб-сторінку. Наприклад вашого блогу чи сайту школи. Це гарна можливість у незвичайній формі розповісти про заклад.

Ось такий чудовий сервіс доповнив бібліотеку інтерактивних сервісів “Intboard Простір”.  В ній кожен вчитель знайде для себе інструмент для розробки уроку. Не важливо яку дисципліну викладаєте. 

Щоб отримати його, потрібно бути клієнтом INTBOARD. Зараз ви маєте унікальну можливість, замовити інтерактивну дошку за ціною 2020, а оплатити уже у 2021.

Не втрачайте можливість отримати якісне інтерактивне обладнання та повноцінні інструменти для роботи з нею.