Інтерактивний стіл – основа сучасної дитячої кімнати

Мабуть, кожному з нас знайома ситуація, коли прийшли в кафе чи ресторан з твердим наміром відпочити, а там компанія з галасливими дітьми. Особливо гостро на це реагують люди, які знайшли можливість відпочити без дітей. Та й батькам, які замість релаксу, змушені заспокоювати та вигадувати чим зайняти дитину, підуть із закладу швидше ніж очікували. І як би ви не намагалися здивувати гостей кулінарними шедеврами та дизайнерським інтер’єром, у вашому закладі вони на довго не затримаються. Керуючись цим розумінням, в західних країнах почали з’являтися заклади 18+. Та й на цілісність вашого ремонту, меблів та посуду постійні бешкетники не дуже добре вплинуть.

Такі фактори не дуже гарно впливають на розвиток будь-якого бізнесу. 

Звичайно, всі дітки різні, але дайте собі відповідь на питання: ви готові провести свій вечір в компанії чужих галасливих дітей? Звичайно, ні. Зрозуміло, що ваші гості такої ж думки. Тому якщо ви не хочете втрачати гроші і нести збитки, ваше завдання піклуватися про дітей своїх гостей.

Тому, сьогодні ми поговоримо про пристрій, який здатен зацікавити дітей від 3 років. Тим самим забезпечити комфорт для дітей та дорослих в ресторані, готелі, ТЦ та інших публічних місцях.

Більшість подумала про класичну дитячу кімнати. Але в ній є декілька недоліків. 

По-перше: необхідно виділити місце під ігрову, тобто позбавити заклад 2-3 столів, і лишити себе частини прибутку. 

По-друге: сучасні діти вже звикли до традиційних іграшок та й мультфільми не викликають занадто великої цікавості. 

По-третє: іграшки важко тримати в чистоті, а в сучасних умовах це надзвичайно важливо. 

Ну і, мабуть, головне – повноцінна класична дитяча кімната потребує аніматора (це додаткові витрати).

Дитяча кімната класичного уявлення – це неефективний інструмент утримання дитячої уваги.

Як же створити ефективну дитячу кімнату, враховуючи всі вищенаписані нюанси?

Знайти дієвіший варіант, який принесе не тільки комфорт дітям, а в першу чергу прибуток закладу. Тобто потрібен інструмент, який не тільки допоможе гостям релаксувати, не відволікаючись на дітей, і витратити більше грошей. Необхідне рішення, яке буде підкреслювати рівень престижності закладу, відповідати сучасним трендам. У даній ситуації на допомогу приходить сучасний підхід до організації дитячої кімнати. 

Все просто – потрібно йти в ногу з часом. Інтереси сучасних дітей значною мірою сконцентровані на сенсорних технологіях. Планшети, телефони та програмні додатки до них – не від’ємна частина дня сучасної дитини.  

Пропонуємо розглянути оновлену дитячу кімнату, на базі мультимедійного комплексу

Сенсорний стіл зацікавлює дітей, як за помахом чарівної палички. Користуватися ним можуть діти від 3-ох років і навіть підлітки. все залежить від контентного наповнення. При цьому батьки надані відпочинку і витраті грошей.

Щоб реалізувати таку ігрову кімнату потрібно значно менше місця. Досить просто виділити куточок для столу і відокремити його від іншого простору, щоб створити відчуття дитячої зони.

Інтерактивний стіл легко підтримувати в чистоті, позбавивши батьків переживань про хвороботворних бактеріях. 

Мінус модернізації вашої дитячої кімнати – вартість інтерактивного столу. Хоча вже з перших місяців ви оціните позитивні зміни. Як власники цього ресторану.

Ви гарантовано отримаєте:

  • лояльність клієнтів;
  • збільшення середнього чека у %;
  • збільшення кількості клієнтів з дітьми, розширення споживчого сегменту;
  • збільшення відвідуваність закладу.

Ще однією перевагою інтерактивного столу є його простота використання “Підключай і працюй”.

Клієнти INTBOARD отримують повністю готове рішення для бізнесу – прилад та програмне забезпечення, яке включає в себе понад 60 додатків ігрового характеру. Встановлена операційна система Android дозволяє легко встановлювати освітні програми, ігри та інший контент на ваш розсуд. 

Нашим новим продуктом – дитячим інтерактивним столом ми вирішуємо біль клієнта і власника – збільшуємо його прибуток шляхом підвищення цінність його закладу в очах клієнта (діти зайняті, батьки спокійно займаються своїми справами, не відволікаючись).
Допомагаємо бізнесу (кафе, ресторани, ТРЦ, приватні установи, готелі, заправки, автосалони, магазини, тур-агенства, клініки, стоматологічні кабінети та інші) – збільшуємо середній чек, відвідуваність закладу. Підсилюємо емоції до їх бренду.
Дитячий інтерактивний стіл – ідеальне доповнення до дитячого куточка, розважає дітей без участі співробітника (не потрібно наймати няню або аніматора), показує лояльність бренду до клієнта, підсилює позитивні емоції (щасливі діти-щасливі батьки), збільшує час перебування покупця вдвічі (тим самим зростає середній чек в закладі).
Посил для батьків – «навчайся, граючи», для власників – «Стати другом для дітей Ваших клієнтів».

Проблема зайнятості дітей не вирішена в більшості закладів і вирішивши її у своєму, заклад отримає більше вигод, подяк від клієнтів і, відповідно, ріст інтересу та лояльності.

Працювати по-старому або звернути увагу на цю проблему і перетворити її в перевагу – рішення за вами. Але якщо ви вирішили діяти – телефонуйте та замовляйте інтерактивний стіл для свого закладу. 

P.S. доступна послуга брендування столу під дизайн закладу.