Інфоргафіка. Інструмет подачі інформації по-новому

Piktochart настільки простий, що ви можете негайно використовувати його. Він має велику кількість доступних шаблонів, які легко адаптувати відповідно до вашої теми. Інфографіка, як у професійних дизайнерів за лічені хвилини можлива. Давайте разом починати працювати і втілювати сучасні технології в освіту. Щоб продуктивно працювати відразу вмикайте свою інтерактивну дошку.

Як завжди, нам потрібно пройти процедуру реєстрації, щоб працювати з сервісом. Профіль в Google спрощує реєстрацію до одного кліку. Далі, сервіс пропонує вказати певну інформацію про себе, щоб з величезної бібліотеки шаблонів запропонувати вам максимально актуальні. На скріншоті показано поля, які вам потрібно заповнити. 

Давайте перейдемо уже до роботи над створенням власного шаблону. Звісно, перш за все, розглянемо уже існуючі і, можливо, оберемо для своєї роботи. 

На скріні представлені шаблони інфографіки. Вам на інтерактивній дошці зручніше буде переглянути усю кількість шаблонів. Також, редагувати шаблон набагато зручніше на сенсорному екрані дошки. 

Наступним пунктом є презентації. Як бачите, усі шаблони англійською, але ви можете самостійно редагувати текст, а усі стилі збережуться. Тож, сміливо обирайте шаблон, який візуально подобається і перетворіть його у потрібний матеріал. 

Для кращої орієнтації та відбору, шаблони розділені за категоріями. З  власного досвіду, можем сказати, що презентації – це один із найбільш популярних варіантів подачі матеріалу на уроці. З цим сервісом, будь-який вчитель може створювати презентації не гірше дизайнера і лише за декілька хвилин.

Не вірите? Перед вами інтерактивна дошка та сервіс. Відкривайте розділ “Презентації” та починайте працювати. Перед цим, обов’язково подивіться на годинник, а по завершенню роботи визначте скільки часу це зайняло. 

Переходимо до наступного, не менш популярного розділу – Плакати. Найчастіше, вони виступають роздатковим матеріалом. 

Саме на прикладі плакату ми вирішили розглянути процес створення власного матеріалу у цьому сервісі. Ось так виглядає робоча область, коли створюєте авторську роботу.

Нагадаємо, що сервіс англомовний, тому, вам потрібно буде використати автоматичний перекладач тексту для комфортної роботи.  

Сервіс має гарну бібліотеку візуального контенту. Фото, локації, сцени, фігури чи іконки. Ознайомтесь з тими інструментами, що надаються. У випадку, якщо немає нічого відповідного. Не журіться. Просто завантажте свій файл і використовуйте його. Не має обмежень за кількістю. 

У вкладці “Інструменти” ви знайдете шаблони, які допоможуть додати до вашої роботи: діаграми, карти та відео. Тобто, вам не потрібно обмежуватися тільки графічним контентом. Особливо, якщо плануєте використовувати плакат на інтерактивній панелі, а не роздруковувати його. 

І найцікавіше. Якщо ви все прочитали та спробували самостійно працювати з сервісом, але не виходить, не поспішайте його закривати. Остання зліва піктограма, під назвою “Тур” (нагадуємо, що це машинний переклад) містить детальну відео презентацію по роботі з даним сервісом. Перегляньте її, і все стане зрозуміло. 

І наостанок. Що ж робити з уже створеними плакатами. Їх можна зберегти у форматі png, як окремі блоки або повний файл з усіх плакатів. Також, сервіс дає можливість поділитися власною роботою, зробивши її або відкритою для всіх або захистити паролем.

Що ж, сподіваємось, вам сподобався цей сервіс і ви уже почали створювати власні уроки. Щоб ви завжди мали доступ до нього, сервіс внесено до програмної бібліотеки “Intboard Простір”. Він став 75 інструментом для проведення та розробки уроку. 

Нагадуємо, що “Intboard Простір” надається лише у комплекті з інтерактивними дошками або інтерактивними панелями ТМ INTBOARD.

Маєте бажання купити інтерактивну дошку та безкоштовно отримати багатофункціональне програмне забезпечення без ліцензійних обмежень – Телефонуйте – (067) 761-70-87, (050) 436-37-67.