13 причин використовувати інтерактивні дисплеї у ресторані

Цифрові меню замінюють традиційні плакати та вивіски і стають все популярнішими в ресторанах по всій країні. Пропонуючи більш динамічний дизайн дошки меню в режимі реального часу, вони привертають увагу і мають багато переваг для вашого бізнесу.

Що собою являє цифрове меню?

Інтерактивна дошка меню має відображати позиції на цифрових дисплеях, які зазвичай встановлюються на стіні або розміщуються на видному місці. Це дозволяє вашим клієнтам поглянути на ваше меню, поки вони все ще стоять у черзі або визначаються із замовленням, і побачити, які у них є варіанти, перш ніж замовити.

Давайте розглянемо 16 причин, чому вам варто подумати про встановлення інтерактивного дисплея у своєму ресторані.

13 причин використовувати сенсорні дошки у ресторані:

Легко та зручно

Цифрове меню пропонує безпрограшне рішення як для вас, так і для клієнта.

Клієнти цінують використання передових технологій та зручність, яку вони дають. Сенсорні панелі допомагають скоротити час очікування, подають інформацію легкозасвоюваним способом і привертають увагу.

З точки зору менеджера або власника, особливо в ресторанах швидкого обслуговування, цифрове меню неймовірно просто оновити та може допомогти забезпечити ефективніший бізнес в цілому.

Економія

Регулярно роздруковувати меню ресторанів і замовляти нові плакати щоразу, коли змінюєте страви. Одного разу такі маніпуляції можуть стати досить дорогими. Якщо замість цього ви використовуєте цифровий тип, ви не понесете жодних додаткових витрат при оновленні меню.

Краще враження у  клієнтів

Коли клієнт новачок у ресторані, іноді може не зрозуміти того, які продукти пропонуються та які варіанти. Сенсорний дисплей з меню ресторану, допоможе зрозуміти, що клієнт хоче замовити. До того ж залишить приємне враження та заощадить час офіціанта. Особливо, якщо у вашому закладі подаються страви різних народів. Для новачка складно буде зрозуміти усі специфічні назви.

На додаток до цього, якщо досвід є більш інтерактивним та візуальним, це може допомогти клієнтам насолодитися своїм часом у вашому закладі, а також зменшити час очікування.

Збільшує продажі

Якщо ви розумно використовуєте цифрове меню, це може навіть збільшити ваші продажі. Дослідження показують, що простота та зручність – це одні з критеріїв вибору людини. 

Цілодобова реклама

Якщо ваш інтерактивний дисплей видно навіть тоді, коли проходиш повз, у вас з’являється промоутер, який зацікавлює людей та змушує відвідати ваш заклад. Це може бути чудовим способом розповісти про ваш заклад 24 години на добу, сім днів на тиждень.

Виділіть нові або спеціальні пропозиції

Якщо ви нещодавно ввели нові пункти у своє меню, сенсорна панель може стати чудовим місцем для реклами ваших нових позицій чи послуг. Вона допоможе пришвидшити перехід від незрозумілих та невідомих до досить популярних страв. Клієнт самостійно може роздивитися страву та усі інгредієнти, які туди входять. Інтерактивний дисплей дає набагато більше інформації ніж просто меню на дошці або паперове.

Простота оновлення

Коли ви використовуєте паперові меню, вам доведеться нести нові витрати на друк щоразу, коли вносите зміни. Оновлення цифрових дисплеїв неймовірно просто і безкоштовно.

Щоб оновити своє меню, потрібно лише кілька хвилин, щоб внести зміни. Це дуже економить час, якщо врахувати, скільки часу займає дизайн меню, коли ви використовуєте друковані матеріали.

Інтерактивні дисплеї оновлюються з ноутбука

Підтримуйте бренд відразу у всіх джерелах

Наявність особистості бренду та забезпечення відповідності вашого маркетингу особистості бренду на всіх платформах є важливим. Коли ви використовуєте цифрову панель, це означає, що будь-які маркетингові зміни, які ви внесете до інформації присутньої в інтернеті, будуть відразу відображатися у вашому ресторані. 

Допоможіть скоротити час очікування

Коли ви налаштовуєте системи цифрових меню для ресторанів, це може допомогти відвідувачам, які чекають, визначитися з тим, що вони замовлять, перш ніж вони зроблять замовлення. Це означає, що процес буде відбуватися швидше, а час очікування скоротиться.

Окрім того, коли ресторани вибирають для показу інші рекламні матеріали або цікаві факти на своєму меню, це може допомогти розважати клієнтів. Перш за все, таку інновацію оцінять клієнти з дітьми.

Привернення уваги

Очі людей природно привертають до екранів та інформації, що на ньому. Чекаючи, клієнт набагато ефективніше прийме ваш рекламний матеріал, якщо він відтворюється на екрані дисплею, а не друкується на статичному плакаті.

Автоматично оновлювати меню

Багато ресторанів мають різні доступні меню протягом дня. Якщо у вас для меню сніданку, обіду та вечері є певний час, коли вони починають діяти, ви можете без зайвих зусиль перемикати відтворюваний вміст. Це також корисно, якщо ви пропонуєте спеціальне меню на вихідних, на обід або на щасливу годину.

Продавайте клієнтам більше

Мультимедійний дисплей чудово підходять для відображення додаткових компонентів та розширення продажів. Це чудовий інструмент для ресторанів, який допоможе збільшити загальний обсяг продажів, заохочуючи клієнтів купувати комбіновані пропозиції або доповнення.

Усунення неефективності та помилок

Одне з найважливіших завдань для власника чи менеджера – зменшити кількість помилок, підвищити ефективність роботи та заробіток. Цілою мережею інтерактивних дисплеїв можна керувати з будь-якого місця, де у вас є підключення до інтернету.

Це означає, що ви можете уникнути помилок друку, які потім дорого виправляти, витрат на доставку або будь-яких інших речей, які можуть піти не так, коли у вас є статичне друковане меню.

Сподіваємося, ми змогли донести вам користь та вигоду від використання саме сенсорних дисплеїв у закладах громадського харчування.

Як бачите, інтерактивна панель – це не тільки про навчання. В першу чергу це про зручність та багатофункціональність. 

Уявіть, який прибуток може принести лише один пристрій. Замовляйте інтерактивну панель у надійного виробника.