15 ідей чим зайняти дитину на канікулах

Почалося літо. У всіх школярів тривалі літні канікули. Батькам все складніше зацікавлювати дітей провести цей час активно. Бажано, ще й з користю. Відновили сили після активного навчального року.  Навчити чогось нового, підготуватися до наступного класу. визначитися з інтересами дитини. Можливо, задуматися щоб змінити гурток чи почати відвідувати якісь курси.

Керуючись цими міркуваннями команда INTBOARD™ зробила добірку занять та вправ для активного відпочинку та ефективного проведення часу на період літніх канікул.

Перше на, що хочемо звернути увагу – це зір. Точніше його відновлення. Ми пропонуємо прості фізичні вправи, які можуть робити батьки разом з дітьми.

Привчіть себе робити ці вправи щодня, і результат буде помітний вже через місяць.

Зігрійте очі. Потріть долоні, щоб розігріти їх, потім накрийте ними очі на 5 секунд. Повторіть 3 рази.

Обертайте очима. Подивіться вгору, потім повільно проведіть очима 10 разів за годинниковою стрілкою та 10 разів – проти.

Сфокусуйтеся. Візьміть олівець у витягнуту руку, сфокусуйтеся на ньому поглядом, потім повільно підносьте його ближче, поки він не опиниться на 15 см від кінчика носа. Тепер повільно відсовуйте олівець назад, продовжуючи фокусувати на нім погляд. Повторіть 10 разів.

Помасажуйте скроні. Зробіть масаж скронь кісточками великих пальців, невеликими круговими рухами, 20 разів у одному напрямі та 20 разів в іншому. Повторіть масаж на лобі між бровами, потім під очима по обох сторонах перенісся.

Розслабтеся. Відкиньте голову, закрийте очі та розслабляйтеся 3 хвилини.

Очам абсолютно потрібен здоровий сон. Уві сні очі відпочивають та відновлюються. Нестача сну може ослабити зір, так що намагайтеся спати по 8 годин.

Давайте очам розслабитися впродовж робочого дня. Виділяйте 10 хвилин на відпочинок після кожних 50 хвилин за комп’ютером або книгою. Якщо очі дуже втомлюються, ляжте і покладіть на повіки шматочки огірка, які чудово охолоджують.

Активний відпочинок. Освойте ролики, велосипед чи скейт. 3 місяці – достатньо часу, аби дитина отримала такий цікавий та корисний новий навик.

Прочитайте 5 книжок з нешкільної програми. Читання для дитини сьогодні виглядає як примусовий, нецікавий процес. Підготуйте для дитини цікаву невеличку підбірку книжок, які не вивчають у школі.

Подивіться дуже багато іноземних мультиків без перекладу. Започаткуйте на час літніх канікул гарну сімейну традицію. Наприклад, щонеділі разом з дитиною дивитися мультик мовою оригіналу. Підберіть мультики тією іноземною мовою, яку вивчає ваша дитини в школі. Допомагайте зрозуміти переклад під час перегляду, адже більшість з батьків сьогодні має хоч якийсь рівень знань з англійської.

Змініть інтер’єр дитячої кімнати. Ні, не витрачайтесь на ремонт! Вам потрібно змінити розташування меблів та додати нові цікаві елементи. А от про них доведеться подбати дитині. Доручіть синові чи доньці зробити ескіз нової кімнати, запропонувати нове розміщення меблів, вигадати стильні постери, декоративні елементи для кімнати. Дайте можливість дитині виконати це завдання самостійно.

Запишіть дитину на курси першої допомоги. Всього лишень за 2-4 тижні дитина зможе освоїти дуже корисні навики. Наприклад, як робити штучне дихання, непрямий масаж серця, як діяти на воді, у лісі, при пожежі тощо.

Зробіть щось своїми руками разом з дитиною. Займіться влітку хенд-мейдом. З дівчатками можна повишивати, зробити плакат у кімнату, чохол для мобільного, пошити якийсь простий елемент одягу. Хлопчикам можна повчитися хатній роботі, щось полагодити, зібрати столик для ноутбуку тощо.

Запишіть дитину на курси малювання. Сьогодні є дуже багато сучасних, цікавих курсів, на яких малюють не обов’язково пейзажі та натюрморти. Дитині буде цікаво навчитися малювати комікси.

Можна вигадати ще безліч корисних, для дитини, завдань та провести літо продуктивно. Ми ж відібрали лише малу частину. Дали лише поштовх для вашої фантазії та креативу.

Головне завдання літа – відпочити, спробувати щось нове та знайти натхнення. А команда INTBOARD™ вам в цьому буде всіляко допомагати. Підписуйтесь на офіційну сторінку, щоб отримувати цікаву інформацію першим.