5 лайфхаків щоб вдало купити інтерактивну панель

На даний час в українській освіті найширше представлені інтерактивні дошки, значно менше використовуються інтерактивні панелі, а ще рідше – інтерактивні столи.

Якщо з дошками все більш-менш зрозуміло, то інтерактивні панелі викликають багато запитань. Ми вирішили розповісти своїм читачам на які параметри інтерактивної панелі потрібно звертати увагу в першу чергу. Адже кожна людина бажає отримати якісний товар, тим паче коли він коштує немалі гроші. Розповідати будемо на прикладі інтерактивних панелей  компанії INTBOARD™, оскільки тут найширший асортимент інтерактивного обладнання. Та й так вам буде зручніше, адже можна перейти в розділ інтерактивних панелей та порівняти ключові характеристики різних моделей. 

1. Конструкція

ІНТЕРАКТИВНА ПАНЕЛЬ GT75

Вага панелі починається від 40 кг і чим більші габаритні розміри тим більшою буде і вага приладу. Всі розуміють, що пластик (яким би якісним він не був) – далеко не найкращий матеріал. Тут потрібен метал та ще й бажано такий щоб не створював зайву вагу. У інтерактивних панелях INTBOARD™  використовується високостійкий алюмінієвий сплав. Також не потрібно забувати про захист екрану. Навіть на мобільні телефони майже всі люди наклеюють захисне скло, то на панелі воно просто обов’язкове. Нажаль, не всі виробники так піклуються про кошти своїх клієнтів. Без скла ж можна легко пошкодити поверхню екрану. Ось ці показники формують поняття – антивандальна конструкція. А ще дуже добре, коли екран має антивідблискове покриття.

ІНТЕРАКТИВНА ПАНЕЛЬ GT75ІНТЕРАКТИВНА ПАНЕЛЬ GT85

Також потрібно звертати увагу на розміщення та кількість портів. Вирішите ви встановити панель на стійку чи закріпити на стіні, вони мають бути легкодоступними.

2. Працездатність

Так як в інтерактивну панель вже вбудовано комп’ютерний модуль, то потрібно звернути увагу, чи впорається він з усіма задачами без додаткових витрат часу. Якщо мова йде про школу, то значних задач, скоріш за все, не виникає. Коли ж мова йде про ВИШ чи підприємство, то потрібна наявність потужного процесора та швидкісної оперативної пам’яті. Для прикладу в панелях INTBOARD™ використовуються процесори Intel Core i3/i5/i7 та память SSD чи HDD. Це нові та потужні технології, які будуть актуальними ще доволі довго. Та справно виконуватимуть всі поставлені задачі.

3. Якість зображення та звуку.

При проведенні уроку та презентацій бажано детально бачити найменші елементи зображення. При перегляді звичайних картинок чи відео точність зображення грає не настільки важливу роль. Та якщо потрібна точність аж  до пікселів, то роздільна здатність зображення – ключовий фактор. Така вимога потрібна більше для підприємницьких цілей (будівництво, ландшафтний дизайн та ще багато галузей де потрібна точність зображення). При купівлі інтерактивної панелі бажано звернути увагу на швидкість курсору. В панелях INTBOARD™ вона становить до 300 точок на секунду. Що ж стосується якості звуку то цей параметр важливий як для освіти так і бізнесу. Оскільки динаміки вбудовані в інтерактивну панель, то потрібно звернути увагу на їх потужність. Урок не завжди буде проходити зі звуковим супроводом, але коли він є, то бажано було б його добре чути навіть із останніх парт. В процесі презентацій рідко виникає можливість аудіосупроводу, тому на якість звуку більшу увагу мають звертати представники освіти. В інтерактивних панелях нашої компанії вбудовані два динаміки потужністю 10 Вт. Така потужність часто зустрічаються в телевізорах, а ці прилади без гарного звуку навіть уявити не можна.

Ми говорили, що на уроці хороший звук дуже важливий, в бізнесі цей параметр грає не менш важливу роль. Скажімо, ви вирішили провести онлайн конференцію, співрозмовників по ту сторону екрану теж потрібно добре чути.

4. Сторонні шуми.

Всі ми маємо досвід роботи з комп’ютером та на власні вуха чули шум, який створює охолоджувальна система.  Дратує навіть коли не потрібно нічого слухати, а ти просто працюєш. Тепер додамо ще шум від учнів або колег і продуктивно працювати вже не можливо.

5. Наявність програмного забезпечення.

Цей аспект потрібний більше для представників освіти аніж бізнесу. Вчителям мало того, що потрібно вчитися працювати з інтерактивною панеллю так ще й вести урок з її застосуванням. Тому наявність програмного забезпечення обов’язкове. Гарно коли воно надається безкоштовно. INTBOARD™ надає безкоштовний пакет програмного забезпечення “Intboard Простір”, який постійно доповнюється новими сервісами.

Загалом, інформації для роздумів багато. Навіть коли ми купуємо якусь бюджетну річ для домашнього вжитку шукаємо як можна повнішу інформацію та звертаємо увагу на відгуки від тих людей, що вже користуються таким товаром. Тут мова йде про дороге обладнання та й користуватися буде ним не одна людина. Тому ми й звернули увагу на основні показники якості для інтерактивної панелі.

Якщо вас цікавить інтерактивне обладнання, переходьте на сайт та ознайомтесь з повним асортиментом.

Для особливо уважних читачів пропонуємо промо-код Б4121O. Якщо ви хочете купити інтерактивну дошку чи панель, телефонуйте за вказаними на сайті номерами та отримайте подарунок.