5 порад від Intboard щоб зберегти навички під час канікул

Зимові канікули, чудова пора для відпочинку. Якщо взяти до уваги погоду цієї зими, то це спонукає до проведення більшого часу на вулиці, активно відпочивати. Та канікули  мають властивість закінчуватися і далі потрібно повертатися до звичного режиму життя та роботи.

Команда INTBOARD™ підготувала для вас ряд корисних порад, щоб перехід від відпочинку до роботи став легшим. Ясна річ, що ми не запропонуємо вам кожного дня ходити на роботу та продовжувати розробляти уроки на інтерактивній дошці. Та наші поради допоможуть вам швидше адаптуватися до звичайного режиму дня.

1. Прокидайтеся в один і той же час кожного дня.

Ви скажете, що це не відпочинок, якщо навіть у вихідний день прокидатися як на роботу чи в школу. Давайте тепер згадаємо наскільки тяжко прокидатися вранці навіть після двох вихідних. І ось тут хочемо дати пораду, як знавці розумних гаджетів та інтерактивних приладів, в нагоді вам стане розумний будильник. Нам подобаються два типи таких приладів: одні вбудовані в фітнес браслети (відстежують фази вашого сну і розбудять в максимально комфортний час). Інший тип – активні будильника. Це дуже цікавий гаджет – він не замовкає та ще й “тікає” від вас. Щоб його вимкнути, потрібно наздогнати.

2. Ввести в свій день активний відпочинок на свіжому повітрі.

Зима, просто казковий час. Навіть не пам’ятаю коли востаннє погода взимку була настільки гарною. Тож, не варто гаяти часу та мерщій всі на вулицю.

Один канадский викладач прогулюючись по місту робив фото того, що бачить, а потім учням запропонував розставити світлини згідно до свого маршруту, який він відкрив на інтерактивній дошці.  Як на мене, дуже  гарна ідея. Мало того, що ви провели час на свіжому повітрі так ще й власноруч створили матеріал для уроку з застосуванням інтерактивної панелі. Якщо ж ви відвідували інше місто, то урок стане надзвичайно цікавою екскурсією. Також можна запропонувати учням замість звичайного твору на тему: ”Як я провів зимові канікули” зробити ось такий цікавий інтерактивний колаж. Допитливість учнів та інтерактивна дошка зроблять ваш урок відмінним та веселим, а ще й пізнавальним. Адже дехто міг їздити в інші міста і таким чином ділиться своїми враженнями.

3. Займіться арт-терапією.

Зараз багато з вас подумали, що не вміють гарно малювати і таке заняття точно не для них. Для арт-терапії не важливо наскільки гарно ви малюєте – це один із гарних способів зняти стрес. Не важливо буде це малюнок олівцем, ручною чи фарбами або ж навіть банальна розмальовка. Чим би ви не зайнялися, в будь-якому разі це краще ніж сидіти днями за телефоном. А власною творчістю можна потім поділитися з учнями та колегами. Якщо на уроці застосувати інтерактивну дошку чи документ-камеру то результат творчого процесу можна відтворити у збільшеному вигляді одразу на всю аудиторію.

4. Навчіться чомусь новому.

Будь-яка нова справа активує вашу уяву та розумову активність. Не важливо, що це буде за вміння чи навичка, сам процес допоможе більш легко повернутися до робочого процесу. Та з більшою легкістю братися за новий матеріал для вивчення. Буде це іноземна мова, інтерактивні сервіси чи то правила дорожнього руху.

5. Підготуйтесь до свят.

Це найприємніший пункт з усього списку. В підготовку входять святкове оформлення оселі, а ще вибір подарунків. Ось тут можна застосувати всі попередні пункти. Бажано подарунки не в інтернеті замовляти, а самостійно обрати в одному з магазинів. А ще цікавіше та приємніше – зробити власними руками.

Ось такі доволі не складні методи від фахівців INTBOARD™,  допоможуть вам не впасти в зимову сплячку, а продовжити активно існувати в святковій атмосфері. Та без зайвого стресу перейти від відпочинку до робочого графіку.