7 причин використовувати інтерактивні панелі у своєму бізнесі

Інтерактивні дисплеї дають вам можливість презентувати ідеї, використовуючи вебсайт, додатки, зображення, власні файли, 4k відео та легко співпрацювати з колегами.

Сучасна аудиторія звикла до сенсорних технологій, тож радимо вносити їх у ваші кімнати для переговорів і користуватися цією обізнаністю – це як гігантський планшет на стіні, або стійці, яка може перетворити панель в інтерактивний стіл. 

INTBOARD допомагає масштабувати бізнес за допомогою інноваційного обладнання.

Придбайте інтерактивну панель і Ви отримаєте інструмент для:

  • проведення більш продуктивних нарад з наочною візуалізацією результатів, що дозволить прискорити прийняття важливих рішень;
  • постановки задач для підлеглих з візуальним та зручним контролем виконання;
  • проведення яскравих та результативних зустрічей з клієнтами та партнерами, що виведуть Вашу компанію на новий рівень;
  • організації та проведення дистанційних зустрічей та конференцій, відстань не стане для Вас проблемою;
  • ефективнішого навчання працівників з більш зрозумілим та цікавим донесенням інформації;
  • організації «мозкових штурмів», тренінгів, обговорень тощо;
  • і як результат — зростання прибутковості та розвиток бізнесу.

Впевнитись у кожному пункті можна тільки особисто. Купуйте інтерактивну панель і спостерігайте, як модернізується ваш бізнес. І ось за рахунок чого, відбуваються такі зміни.

Більше активності

Люди беруть активну участь в роботі, оскільки ця технологія проста і звична у використанні, ви отримуєте більш ефективну та захоплюючу співпрацю на інтерактивному дисплеї.  Учасники процесу можуть проводити справді динамічні доповіді.

Вам не потрібно паперу чи записника для фіксації думок та ідей. Робіть свої нотатки колективно на екрані сенсорної панелі. Використовуючи мультимедійний дисплей, легко фіксувати та відстежувати хід думок людей. Робити висновки, будувати діаграми та гістограми. Легко переміщуйте ідеї та групуйте ідеї разом, а потім просто поділитися файлом після наради; інтерактивні дисплеї можуть поєднувати ваші бізнес-процеси.

Підвищують продуктивність колективної роботи

Інтерактивні панелі можуть допомогти полегшити сеанси мозкового штурму. Переконайтеся, що обране вами рішення включає інтерактивне цифрове програмне забезпечення, яке може полегшити систематизацію всіх ідей. Ще одна перевага сенсорних панелей, що з однаковою ефективністю можна працювати в офісі і віддалено. Якість комунікації від цього не страждає. Також можна зробити, щоб колеги, які знаходяться в кімнаті могли підключатися до мультимедійної панелі за допомогою власних пристроїв та інтерактивно співпрацювати над вмістом.

Менші експлуатаційні витрати та більша енергоефективність

Якщо ви використовуєте інтерактивну дошку з проєктором, ви повинні знати, що запасні лампочки можуть бути дорогими – інтерактивні панелі схожі на ПК, обслуговування мінімальне. Якщо у вас проєктор, прикріплений до стелі, доступ до очищення фільтра може бути складним, інтерактивний дисплей просто потребує швидкого витирання вологою ганчіркою.

До того ж витрати  електроенергії при використанні панелі набагато менша ніж при інтерактивному комплексі.  55-дюймовий інтерактивний дисплей із вбудованим ПК використовує близько 220 Вт енергії, що дає значну економію на експлуатаційних витратах. Що найважливіше, тривалість життя теж вражає; якщо ви використовували інтерактивний дисплей 8 годин на день, 5 днів на тиждень, він може працювати протягом 30000 годин.

Яскраве та чітке зображення при будь-якому рівні освітлення

Інтерактивні панелі мають антивідблискове покриття, що означає, нема потреби затемнювати приміщення. Завдяки опціям HD та UlntaHD зображення на дисплеї має найкращу якість та деталізацію. Різниця в чіткості зображення на інтерактивній дошці та сенсорній панелі вражає. Це означає, що ви можете купити менший інтерактивний дисплей, наприклад 32” і при цьому отримувати вигоду від більш яскравого, видимого вмісту.

Полегшує комбінування різних стилів навчання

Деякі з нас навчаються наочно, віддаючи перевагу малюнкам, відео та діаграмам, а інші реагують на вимовлене та написане слово, музику, логіку чи міркування. Інтерактивні панелі забезпечують легкий доступ до інтернету, програм, програмного забезпечення, відео, HD-зображень, звуку, інструментів для малювання та анотацій тощо.

Мультизадачність та простота роботи

Поверхні сенсорних інтерактивних панелей INTBOARD включають стійкість до подряпин, ідеально підходить для багатокористувацької роботи, дозволяють людям взаємодіяти один з одним і спільно працювати, роблячи процес дійсно цікавими та продуктивними.

Більшість інтерактивних панелей підтримують багатокористувацьку роботу щонайменше 10 точок дотику і мають в комплекті маркери. В інтерактивних панелях ТМ INTBOARD аж 40 одночасних дотиків, отже, щонайменше 4 осіб може спокійно з нею працювати. Не забувайте, що керувати панеллю можна не тільки спеціальним предметом, а й просто пальцем. 

Інтерактивні дисплеї мають кілька портів підключення, тому ви можете підключати інші пристрої. Одним із найпоширеніших з’єднань, є з’єднання HDMI між інтерактивними дисплеями та ноутбуком. Потім ви підключаєте USB та можете взаємодіяти з вмістом на вашому ноутбуці за допомогою інтерактивного дисплея.

Мобільність

Інтерактивному дисплею з вбудованим ПК потрібен лише один штекер, щоб працювати. Поєднання інтерактивного дисплея з мобільною підставкою означає, що ви зможете переміщати його за необхідності, забезпечуючи вам середовище для зустрічей або спілкування там, де вам це потрібно.

Ви також можете використовувати його як цифрову вивіску під час заходів для інформування відвідувачів. Просто перемістіть його на потрібне місце, підключіть, увімкніть і все готово!

Як бачите, переваг у інтерактивної панелі безліч. Вона допомагає не тільки в презентаціях, а й колективній роботі. З нею робочий процес перетворюється в задоволення, а ефективність зростає в рази.

Замовляйте інтерактивну панель вже зараз і ваш бізнес зміниться до невпізнаваності