7 причин використовувати інтерактивні дошки INTBOARD

Як ви знаєте, ми є великими шанувальниками інтерактивної дошки та інших розумних гаджетів, але для тих, хто не настільки переконаний, ми зібрали кілька причин, за якими інтерактивна дошка є невід’ємною частиною вашого класу:

1. Інтерактивність

Переваги з інтерактивною дошкою полягають у тому, що ви можете робити практично все, що ви можете зробити з екрану комп’ютера, але захоплюючою особливістю є інтерактивність. Це дозволяє вам (або учням) дивитися на екрані і взаємодіяти з ним безпосередньо (наприклад, приховувати відповіді для їх пошуку). Відмінний варіант полягає в тому, що викладач перебуваючи в будь-якій частині класу має можливістю запросити студентів для взаємодії з інтерактивними діями на інтерактивній дошці. Це може бути тестування, самостійна робота учня або ще якийсь вид діяльності. З інтерактивною дошкою спектр завдань стає особливо широким. Те, що у дітей з’явиться новий інтерес до уроку – це безперечно. Та й вчителі отримають не мало переваг від використання інтерактивних дошок.

2. Збережіть уроки

Ще одна чудова особливість інтерактивної дошки – можливість зберегти уроки, які ви написали на дошці. Цифрове чорнило на дошці і урок, який ви тільки що пройшли, можуть бути відправлені учням (відсутнім або хворим), щоб вони могли легко стежити за досягнутими успіхами однокласників. (Це також впливає на дистанційне навчання). Учитель може роздрукувати слайди своєї презентації і роздати учням для самостійного вивчення. Ще один плюс інтерактивних уроків – це багаторазовість. Навіть при підготовці до контрольної роботи можна швидко повторити пройдений матеріал. Або ж підготовлений урок передати вчителю на заміні. Можна також допомогти коллегам, розробити цікавий урок та поділитися ним в соціальній мережі, щоб і інші могли скористатися вашим досвідом.

3. Відео

Відео – відмінне доповнення до вашого уроку. Вплив на візуальне сприйняття велике, тому ви можете продемонструвати речі, які важко імітувати. Відео – дуже потужна і ілюстративна середовище для спілкування. А сучасні інтерактивні сервіси дають змогу створити власний ролик на тематику уроку. Можна також і учнів залучити до створення, а вже на інтерактивній дошці об’єднати фрагменти в повноцінний урок.

4. Підготовка

Це дозволяє вам готувати цілі уроки. Ви можете використовувати інтерактивну дошку для створення презентацій, які потім можна переглянути в вашому класі. Ми помітили, що викладач набагато більш сконцентрований і організований, коли контент вже створений і чекає його відкриття. (А також дозволяє повторно використовувати презентації). Крім цього Ви можете скористатися ліцензійним програмою «Розумники»СМАРТКЕЙС для вчителів початкової школи. Ще ми маємо пакет програмного забезпечення “Intboard Простір” – де зібрані сервіси та програми для створення уроків та презентацій. Всі сервіси розділені за дисциплінами для зручного пошуку. Цей пакет програмного забезпечення отримує кожен власник інтерактивного обладнання INTBOARD™ абсолютно безкоштовно.

5. Спільне читання

Загальні уроки читання. Весь клас може читати разом з дошкою, слідуючи правильному темпу. Текст для читання можна відкрити з електронної версії підручника або ж прямо з інтернету. Вчитель визначає текст або ж учні пропонують. Цікаво коли він має ілюстрації, то відразу ж можно і їх обговорити. Зображення можна збільшувати або зменшувати прямо на інтерактивній дошці.

6. Створіть різні стилі навчання

Дошка INTBOARD™ може вмістити різні стилі навчання. Учні можуть підготувати завдання будь-якого формату. Чи то перегляд відео, читання тексту, взаємодія (виправлення) на дошці з подальшим зберіганням на електронний носій. Як бачимо інтерактивна дошка дає безліч варіацій для проведення уроку. Одну і ту ж тему можна донести до учнів різними методами.

7. Студентам це подобається

Найголовніше, що учні люблять такі заняття. Це магніт, з яким діти можуть взаємодіяти, оскільки це щось відмінне від норми. Несе більшу інформативність та наочність для подальшого застосування в майбутній трудовій практиці.

Хочете почати використовувати інтерактивну дошку? Переходьте до каталогу.