Анатомія. Перша в світі платформа візуалізації тіла людини.

Сьогодні ми розповімо вам про інтерактивний сервіс від фірми BioDigital.

BioDigital була заснована на тій ідеї, що 3D-технології трансформуватимуть спосіб яким ми вивчаємо людське тіло. Обсяг та складність інформації про анатомію продовжує зростати, але методи, в яких її повідомляють, століттями не змінювалися. Можливість вивчати людське тіло використовуючи інтерактивну 3D-технологію, обіцяє глибоко вплинути на те, як ми розуміємо наше здоров’я.

 

До вашої уваги BioDigital Human — он-лайн сервіс, який представляє для ознайомлення та вивчення науково обгрунтоване віртуальне людське тіло. Дає змогу всім дізнаватися про здоров’я та медицину у зовсім новому візуальному форматі.

Сервіс на англійській та іспанській мовах це може викликати певні незручності, тому радимо використати веб браузер з функцією перекладу тексту.

Перше, що потребує сервіс для роботи, це зареєструватися. Реєстрація доступна через почту Google чи сторінку в Facebook і займає декілька секунд. Далі ви можете працювати в сервісі згідно ваших потреб.

Використовувати цей сервіс для вивчення анатомії корисніше з інтерактивним обладнанням. Просто показувати зображення на екрані монітору буде недостатньо. З можливостями інтерактивної  дошки та даного сервісу можна досконально вивчити будову всього людського організму, не вдаючись в складний та перегружений термінами текст. Учні та студенти можуть побачити детальну будову людського тіла, а головне взаємодіяти з цим зображенням на інтерактивній панелі, що особливо цінне у навчанні. Це ніби доторкнутися руками до реального об’єкту. Хто в майбутньому планує вступати до медичного вузу, такий сервіс буде надзвичайно корисним. Це вже не застарілі, затерті плакати, а об’ємне, детальне інтерактивне зображення.

Педагогам стало простіше готуватися до уроків та лекцій, на основі одного сервісу та мультимедійного обладнання можна дуже цікаво та інформативно провести заняття. Звісно, це не звільняє учнів від читання складного анатомічного матеріалу. Сервіс дозволяє наочно зрозуміти прочитаний матеріал, щоб було легше його застосовувати на практиці.

Знання з анатомії, може не такі поглиблені, потрібні кожній людині для розуміння власного організму і контролю стану здоров’я. Звісно, що ж для власного ознайомлення використання інтерактивної панелі не потрібно, а от для медичних закладів мультимедійне обладнання бажано б застосовувати.

Сервіс BioDigital Human кращий спосіб зрозуміти анатомію людського організму. Рішення для нової ери в галузі медичної освіти.

  • Анатомія чоловічої та жіночої статі, як у базовій (безкоштовній), так і в професійній якості.
  • Кожна система повністю сегментована, маркована та розділена для легкої конфігурації для задоволення будь-якої освітньої потреби.

Сервіс дозволяє до дрібниць розглянути будову людського організму. Можливо вивчати комплексну будову тіла, окремо розглядати скелетну чи м’язову системи. Навіть в процесі уроку можна легко перемкнути один режим на іншій, просто натиснувши кнопку на екрані мультимудійної панелі. Так само легко і повернутися назад.

Зручна навігація, на екрані відображається велике об’ємне зображення. а в нижньому правому кутку зменшене зображення. Вибираючи область на маленькому зображенні вона відкривається у більшому форматі на інтерактивній дошці.  Далі це зображення можна ще збільшити, при необхідності.

Окрім зображень в сервісі також передбачена функція вікторини для перевірки отриманих знань (до речі кількість запитань у вікторині обирається з самого початку). Обравши невелику кількість питань, наприклад 5, можна опитати всю аудиторію. Мультиборд дозволяє одночасно працювати декільком учням. Сервіс дозволяє редагувати потрібне вам зображення для більшої зручності. Прямо на інтерактивній дошці можна робити помітки, а потім це зображення зберегти. Форма зберігання дуже зручна, одразу можна ввести назву зображення, а головне зробити опис до нього. Кількість знаків для опису велика, сюди можна внести тематику малюнку, підказку або ж потрібні факти чи терміни.

Цей сервіс додано до програмного комплексу “Intboard Простір”.