Анатомія. Просторова інтерактивна модель головного мозку.

Головний мозок людини являє собою основний регулятор всіх функцій, що відбуваються в живому організмі.

Будова головного мозку людини і його функції до сих пір вивчають провідні фахівці в галузі медицини, нейрофізіології, психіатрії та психології.Для сучасних учнів, які легко працюють з комп’ютером, смартфоном та іншими “розумними” гаджетами, такий метод викладання втратив свою актуальність.

BrainFacts – науково-освітня платформа для висвітлення результатів сучасних досліджень стосовно людського мозку, пропонує вивчати структуру мозку за допомогою 3D-моделі.

Ресурс англомовний, але його легко перекласти українською. Для цього скористаймося підказкою від ресурсу naurok.

Для автоматичного перекладу тексту web-сторінки більш зрозумілою для вас мовою використовуйте браузер Google Chrome (в правому куті адресного рядку пошуку міститься спеціальний маленький значок GR, натиснувши в ньому на Параметри, можна обрати бажану мову автоматичного перекладу).

Для вчителя урок починається ще з підготовки: вибору теми, пошуку інформації, завдань. На ресурсі надана велика кількість тематичної інформації, ознайомившися з якою, вчитель може підгодувати презентацію, розробити тест для перевірки рівня засвоєння матеріалу учнями. інтерактивну дошку можна залучити одразу декілька учнів до роботи, адже вона підтримує технологію мультитач. Якщо виникла потреба використати поліграфічний плакат чи схему можна сміливо прикріпити його до дошки магнітом і продовжувати роботу в звичайному режимі.

Інтерактивне обладнання допоможе вам наочно показати та пояснити структуру такого складного органу, як мозок. Яувіть собі, наскільки цікавим стає урок, коли є можливість взаємодії з зображенням. Учень чи вчитель легпо покаже будь яку проєкцію цього органу, просто провівши пальцем по екрану інтерактивної панелі.

В процесі уроку в учнів виникатимуть питання, що абсолютно логічно, оскільки тема складна. Для цього на сервісі розміщено спеціалізовані статті. Вчитель може в будь-який момент відкрити інформацію на інтерактивній дошці та продемонструвати відповіді відразу. Статті розміщені за категоріями, що значно скорочує пошук потрібної інформації.

У програмі надана функція анотації, тобто можна робити власні помутки прямо в процесі роботи на інтерактивній панелі. Як на мене, людини, що навчалась без інтерактивних технологій, такий урок був би дуже цікавим. А ще сервіс дає змогу зробити знімок екрану не застостосовуючи зайве програмне забезпечення. Достатньо просто натиснути на іконку та зберегти малюнок на свій компютер . Коли ви внесли всі правки та помітки програма дозволяє відкрити забраження на всю інтерактивну панель, та продовжити безпосередню взаємодію з повноекранним зображенням. Бувають випадки коли потрібно збільшити окрему область, якісь дрібні деталі — це також передбачено в даному сервісі. Думаю, зі мною погодяться всі — це дуже зручно.

Для деяких учнів анатомія стане обов’язковим предметом при здачі ЗНО. Тому поглиблені знання з даного предмету є ключовими і використання інтерактивних технологій допоможуть отримати їх в формі більш сприйнятній для вивчення. Учні отримають поглиблені, а головне наочні знання з даного напрямку.

Якщо ви хочете побудувати ваш урок мультимедійно, інформативно та цікаво то використання інтерактивної дошки стане вам в нагоді. Вчитель може навіть контрольну роботу організувати за допомогою мультиборду, вони підтримують техноголію мультитач, що забезпечить одночасну роботу декількох учнів.

З даним ресурсом можна працювати безпосередньо на уроці за допомогою інтерактивної дошки. Або зберігати зображення та використовувати їх у презентаціях, рефератах тощо.

Інтерактивна модель людського мозку була розроблена групою спеціалістів з нейробіології на чолі з Меттом Уімстатом та Джеком Сімпсоном.

Першою сходинкою в даному питання став — мозок. Команда Intboard планує рухатися далі та пропонувати для вчителів й інші сервіси. Ми працюємо не тільки над впровадженням інтерактивних технологій, а й над прогамни забезпеченням для роботи з ним. Всі сервіси, про котрі ми розповідаємо, є в комплекті програмного забезпечення Intboard Простір”