Чому варто стати клієнтом INTBOARD™

За останні роки інтерактивне обладнання набуло широкої популярності після освітньої реформи. На інтерактивному ринку вже є декілька провідних виробників та продавців інтерактивного обладнання. Кожен з них має своїх постійних клієнтів, переваги та цінову політику. Кожного разу коли ми обираємо товар, який вартує понад 2000 гривень, то звертаємо увагу на будь-які дрібниці. Вже на основі цього робимо висновок, а далі й покупку. Та, дуже часто ми не маємо повної інформації про той чи інший товар або компанію. Робимо висновок, спираючись на характеристики та відгуки інших людей. 

На прикладі INTBOARD™ розповімо, чому люди, які співпрацювали з нами хоча б раз, наступного разу обирають знову нашу компанію. Мова не йде про кваліфікованих консультантів. До речі, у нас є кілька відділів: роздрібної та оптової торгівлі, а також тендерних закупівель. Якщо ви вже вирішили купити інтерактивний комплект чи сенсорну панель вам нададуть кваліфіковану консультацію та допомогу на будь-якій стадії закупівлі.

Якість та актуальність товару завжди тримаємо на найвищому рівні. Нещодавно у нас з’явилися нова серія інтерактивних панелей – TE-TL. Але родзинкою залишаються дитячі інтерактивні столи. В даний час їх дві моделі ZABAVA та STYLE. Зовсім скоро будемо раді вам презентувати інтерактивний стіл ZABAVA 2.0. 

До речі, до кінця року ви маєте чудову можливість купити дитячий інтерактивний стіл на виплату. 

INTBOARD™ є постійним учасником освітньої виставки “Інноватика в сучасній освіті”.  Тут всі охочі можуть познайомитись з обладнанням. Ось як це відбувалось в цьому році. 

 

Ми дбаємо про своїх клієнтів. Наша сервісна підтримка вирішує проблеми, як з інтерактивними комплексами так і з програмним забезпеченням. У розділі ”Сервісні центри” ви знайдете детальну інструкцію та адресу електронної пошти для сервісного звернення. При необхідності ремонту обладнання або його заміні в гарантійний термін, ви не шукаєте самостійно сервісні центри чи майстра. Просто звертаєтесь на сервіс та відправляєте обладнання. 

Одна із переваг INTBOARD™це безкоштовна доставка. Не важливо, знаходиться ваш заклад в місті чи віддаленому селі, ви отримаєте безкоштовну доставку до дверей закладу, а при необхідності ще й підйом на поверх. Стосовно доставки, хочеться наголосити, якщо при отриманні посилки ви помітили пошкодження пакування чи будь-які інші зовнішні дефекти не приймайте товар у кур’єра. Відразу зателефонуйте своєму менеджеру. 

Доволі недавно, у нас з’явилася можливість відео презентації товару. Відбувається це дуже просто. Ви залишаєте заявку на сайті в розділі обраного товару (кнопка Відео презентація), вам телефонує менеджер і ви визначаєте зручну дату та час. У вибраний день вам в Skype зателефонує менеджер, продемонструє можливості обладнання, а також відповість на ваші питання. Краще один раз побачити!

Із приємного. Користувачі інтерактивного обладнання можуть стають учасниками реферальної програми та отримують подарунки. 

Як стати учасником реферальної програми?

Якщо ви вже купили інтерактивну дошку чи панель, то ця програма для вас.  Після покупки ви отримуєте лист, в якому вказаний промо-код. Цей код ви повідомляєте колезі, який планує закуповувати інтерактивне обладнання. В результаті ви отримуєте подарунок, а людина яка купила інтерактивну дошку отримує знижку. Чим більше рекомендацій, тим кращі подарунки. Серед передбачених подарунків є смартфон та планшет. Погодьтесь, чудова можливість отримати цінний подарунок. За детальною інформацією звертайтесь за номерами вказаними на сайті. 

І ще один бонус клієнтам INTBOARD™.  Разом з придбаною інтерактивною дошкою чи інтерактивною панеллю ви отримаєте сертифікат на знижку 3000 гривень при наступній покупці інтерактивного обладнання INTBOARD™

Отримайте всі переваги від покупки інтерактивного обладнання. Замовляйте товар прямо зараз. Натисніть на кнопку нижче або телефонуйте за номерами 067 761 70 87,  050 436 37 67