Чому вчителю потрібно вміти працювати з електронними гаджетами

Важко уявити сучасний урок без електронних сенсорних пристроїв. Особливо важко це зробити дітям, для яких сенсорні технології – це частина повсякденного життя. Що ж робити вчителю? Не всі “на Ти” з сенсорними технологіями. Але щоб знайти спільну мову з сучасним поколінням, то навички інтерактивної роботи Вам знадобляться. 

Основні риси, які притаманні дітям покоління Z (цифровим) – інфантильні, орієнтовані на думку однолітків, з кліповим мисленням.

Більш молодим вчителям відносно легко знайти з ними спільну мову і навіть стати авторитетами в тій чи іншій галузі. 

Чому варто опанувати майстерність роботи з інтерактивним обладнанням?

Науковцями і на практиці визнано, що здобуття знань, формування вмінь і навичок, розвиток професійних та особистісних якостей учня є найефективнішими, якщо в освітньому процесі використовують інтерактивні форми і методи навчання.

За допомогою інтерактивних технологій учні швидше вчаться:

  • аналізувати навчальну інформацію, цікаво та активно засвоювати навчальний матеріал й таким чином робити засвоєння знань доступнішим;
  • формулювати власну думку, правильно її висловлювати, доводити власну позицію, аргументувати й дискутувати;
  • слухати іншу людину, поважати альтернативну думку;
  • проеціювати різні життєві ситуації, збагачувати власний соціальний досвід;
  • будувати конструктивне спілкування у групі, уникати конфліктів, розв’язувати їх, шукати компроміси, будувати діалог та знаходити консенсус;
  • розвивати навички планування, самостійної роботи, виконання творчих робіт.

Дослідження, проведені Національним тренінговим центром, показують, що навчання з використанням інтерактивної дошки робить можливим різке збільшення відсотка засвоєння матеріалу, бо впливає не лише на свідомість учня, а й на його почуття, волю.

Всі ці переваги мотивують вчителів активно навчатися та розвивати навички роботи з інтерактивною дошкою, спілкування у соціальних мережах та впровадження трендових віянь у свій урок. Використання мемів на уроках вже давно не в новину для багатьох вчителів. Та й діти уважніше слухають і проявляють більшу зацікавленість до матеріалу, якщо вчитель говорить з учнями на “одній мові”.

Ще одним вагомим методом вчитися працювати з новітніми технологіями – дистанційна освіта. В період карантину ми всі переконалися в тому, що знання додатків та вміння працювати з комп’ютерними технологіями та інтернетом відіграла вирішальну роль у навчанні. 

Найкорисніші гаджети, працювати з якими потрібно навчитися працювати кожному вчителю

Електронна книга. Один із найнеобхідніших гаджетів в арсеналі вчителя. З реформою освіти більшість традиційних джерел інформації перейшли в електронну форму. Електронний рідер, абсолютно безпечний для зору, дає змогу комфортно читати великі обсяги інформації протягом тривалого часу. Вбудованої пам’яті достатньо, щоб зберігати приблизно 2000 книг. В це число увійдуть потрібні для роботи підручники та улюблена художня література. В ньому також можна робити нотатки в тексті, зберігати закладки, а попередньо встановлені словники створюють можливість працювати з оригіналами текстів різними мовами. Дуже корисна річ для вчителів і не тільки. 

Планшет. Сьогодні планшетом уже нікого не здивуєш. Але цінність представляє не сам пристрій, а величезна кількість різних додатків.  Цей пристрій можна налаштувати під потреби професії. Для вчителів корисними будуть блокноти, органайзери, тайм-менеджери, різні інтерактивні сервіси з профільних дисциплін. Планшет із правильним набором додатків стане цінним помічником учителя.

UT-TBI82S

Інтерактивна дошка. Традиційні дошки з крейдою вже використовуються значно менше, адже популярності набирають сенсорні екрани. Інтерактивна дошка разом із проєктор доволі давно використовуються у багатьох навчальних закладах. За допомогою цього комплексу можна наочно демонструвати матеріал уроку, проводити різні тестування, показувати іноземні фільми з субтитрами для великої аудиторії.

Ручка Recorder Pen перетворює рукописний текст на друкований. Дуже корисна річ для вчителя. Адже різні письмові роботи здебільшого потребують від вчителів, як ручного писання, так і роботи за комп’ютером. Тепер рукописи можна легко перевести в електронний формат із мінімальною втратою часу. Не потрібно витрачати години щоб набрати рукописний текст.

Щоб купити перераховані вище товари, або будь-яку комп’ютерну техніку, телефонуйте нам. Допоможемо, порадимо