Динамічна математика для навчання та викладання.

Часто вчителі скаржаться на розсіяність школярів та тратять багато сил, щоб втримати їх увагу на навчальному матеріалі. Відгуки вчителів, які вже використовують інтерактивну дошку, говорять про те, що працювати їм стало легше. Саме тому ми вирішили розповісти про черговий інтерактивний сервіс, Для вивчення одного з найскладніших предметів – математики.

Сьогодні спеціалісти компанії INTBOARD™ пропонують до вашої уваги, потужний сервіс — графічний калькулятор для функцій, геометрії, алгебри, обчислень, статистики та 3D математики.

GeoGebra — це програма динамічної математики для всіх рівнів освіти, яка об’єднує геометрію, алгебру, таблиці, графіки, статистику та обчислення в одному простому у використанні пакеті.

GeoGebra є швидко зростаючим співтовариством мільйонів користувачів, розташованих майже у кожній країні.

GeoGebra стала провідним постачальником програми динамічної математики, яка використовується для підтримки науки, технологій, інженерії та математики (STEM), освіти та інновацій у викладанні та навчанні в усьому світі.

STEM – освіта – один із найперспективніших та нині популярних напрямів в сучасній освіті. Вона набуває підтримки широкого загалу та популярності завдяки впровадженню інтерактивного обладнання. За допомогою різноманітних інтерактивних сервісів та програм можна відтворити будь-який дослід. Ви можете користуватися, як повною версією сервісу, так і окремими мобільними додатками. Просто завантажте необхідну частину на свій смартфон та навчіть користуватися ним своїх учнів. Підтримує будь-яку операційну систему. Тобто одночасно можна працювати на декількох пристроях. Вчитель та декілька учнів працюють на інтерактивній панелі а решта на планшетах, телефонах або ноутбуках.

GeoGebra — вільно-поширюване (GPL) динамічне геометричне середовище, яке дає можливість створювати «живі креслення» для використання в геометрії, алгебрі, планіметрії, зокрема, для побудов за допомогою циркуля і лінійки.

Крім того, програма володіє багатими можливостями для роботи з функціями (побудова графіків, обчислення коренів, екстремумів, інтегралів тощо) за рахунок команд вбудованої мови (яка, до речі, дає змогу керувати і геометричними побудовами).

Програма написана Маркусом Хохенвартером мовою Java (відповідно працює повільно, але у великій кількості операційних систем). Перекладена на 39 мов, в тому числі й українською.

Сервіс надає можливість будувати графічний розв’язок. До того ж декількох рівнянь одночасно. При цьому саму координатну сітку можна рухати. Таким чином, діти побачать всі можливі ракурси та нюанси графіків.   

Сервіс розрахований не тільки для розв’язання складних завдань, а ще й для початку вивчення геометрії. На інтерактивній дошці ви з легкістю відобразите: крапку, пряму, коло (потрібного радіусу) та решту геометричних фігур.

Окремою вкладкою перебдачено більш глибоке вивчення геометрії. Можна побудувати фігуру за точками. В лівій частині екрану відображаються координати цих точок, рівняння, яке описує побудовану фігуру та відповідні координати точок, що є розв’язком цього рівняння.

З цим сервісом комфортно вивчати матеріал різної ступені складності. Починаючи від знайомства з геометрією і далі відповідно з розвитком знань.

Основні факти

  • Динамічні геометрія, алгебра та електронна таблиця, пов’язані між собою
  • Простий у використанні інтерфейс при потужному функціоналі
  • Інструмент для створення інтерактивних навчальних матеріалів у вигляді веб-сторінок
  • Доступна на багатьох мовах для мільйонів користувачів з усього світу
  • Відкритий вихідний код програмного забезпечення у вільному доступі для некомерційно використання

Для зручності користування в сервісі передбачена інструкція з користування. Нажаль він англомовний, але ми всі добре знаємо про браузери з вбудовано функцією перекладу тексту.

Довідниковий матеріал, підручники з використання можливостей програми.

Сервіс входить до програмного комплексу “Intboard Простір”