Дистанційне навчання в режимі реального часу

Один з найцікавіших сервісів для інтерактивного навчання – Formatives. Дізнайтесь, як з ним працювати від спеціалістів INTBOARD®.

Чому саме цей сервіс нам так сподобався? Хоч він і англомовний, але інтуїтивно зрозумілий. Легко слідкувати за результатами учнів і так само легко їх демонструвати в динаміці. Сервіс універсальний, тому можна поєднати в одному кабінеті (класі) усі навчальні дисципліни. А класному керівнику легко слідкувати за роботою учнів та передавати результати батькам. Важливим аспектом є – ідентифікація учня, тобто введені прізвище та ім’я школяра при виконанні завдання.

Для початку вам потрібно зареєструватися в сервісі, і так, указати хто ви – вчитель чи учень. А також указати певну інформацію про вашу школу. Увесь процес реєстрації займе не більше хвилини.

Далі, можна переглянути бібліотеку готових робіт і підшукати цікавий матеріал для використання або відразу починати створювати власні тести. В бібліотеці готових робіт до 1000 розробок. Обирайте будь-яку та редагуйте під власні потреби. Всі зміни зберігаються в особистому кабінеті.

Тепер перейдімо до створення власних “формативів” (так у сервісі називають інтерактивні вправи). В сервісі можна додавати будь-який контент: текст, відео, зображення, навіть фрагменти з сайтів. Тобто, якщо ви ведете власний блог чи просто в інтернеті знайшли цікаву інформацію, якою хотіли б поділитись з учнями, просто вставте посилання на сторінку чи документ. Готово. Тепер вона частина вашого формативу. 

У кожного вчителя є матеріали з попередніх років, які потрібно роздруковувати і роздавати кожному учню. Зараз це не проблема. Просто завантажте ваші напрацювання в цей інтерактивний сервіс. Формат повинен бути .doc або .pdf. 

В сервісі є різні варіанти інтерактивного заняття, шкода, що не всі вони доступні у безкоштовній версії. Але є можливість 30 днів безкоштовно використовувати преміум версію. 

Отже, урок ми створили. Тепер потрібно щоб учні могли його побачити. Згенеруйте код у особистому кабінеті та відправте його учням.

Найцікавіше в цьому сервісі, на нашу думку, це проведення перевірки знань. Вчитель в режимі реального часу може спостерігати за результатами. Виглядає це ось так:

 

І особливо важлива функція для класних керівників – єдина таблиця результатів. Усі оцінки по темам і дисциплінам згруповані в одній табличці. Такий підхід надзвичайно спрощує роботу. До того ж, цю табличку можна експортувати з сервісу і відправити батькам або обговорити на батьківських зборах. 

 

Ще одним плюсом використання даного сервісу є можливість інтеграції з Google та Classroom. Оскільки, ці два інструменти найчастіше використовують наші підписники.

В період дистанційного навчання всі ми зрозуміли, як важливо володіти сучасними методами навчання.  Адже, саме інтерактивні сервіси стали фундаментом для повноцінного навчання школярів.

А зараз прохання до користувачів інтерактивних дошок та сенсорних панелей INTBOARD®

Потрібна ваша допомога. Так сказати, інформація з перших рук. Всі ви отримали базове програмне забезпечення та “Intboard Простір” у комплекті з інтерактивним обладнанням

Дайте відповіді на ці три питання.

Ми зараз працюємо над вдосконаленням програмного забезпечення і ваша думка нам дуже потрібна.