Дрібна моторика. Незвичні та нові методи її розвитку

Дрібна моторика один із найважливіших аспектів розвитку дитини. Вона впливає не тільки на рухову активність дитини, а ще й на мозкову діяльність. Моторика є важливою частиною повноцінного розвитку дитини, тому спеціалістів INTBOARD™ зацікавила саме ця тема.

Ми знайшли декілька простих та нестандартних методів розвитку дрібної моторики. Кожна мама знайде ці практично-навчальні матеріали у своєму домі.

Цікаво, що це? Тоді йдемо далі.

Прищепки

Так, звичайні господарські прищепки можуть стати гарним інструментом у розвитку дрібної моторики вашої дитини. Ось такі фігурки можна з їх допомогою отримати.

А ще з ними легко вчити математику. Просто напишіть на різних сторонах цифри та формуйте з них приклади. От така, домашня математика у вас вийде.

прищепки

Липучки

В нашому Блозі  ви знайдете статтю про методи візуалізації навчального матеріалу. І там ми розповідали про лепбуки, в яких часто застосовуються липучки. З їх домомогою можна вивчати геометричні фігури, а також робити  геометричні аплікації.

В програмному комплексі “Intboard Простір” є сервіс для побудови 33 тварин із 33 трикутників. Та ним можна користуватися коли у вас є інтерактивна дошка чи планшет. Та й доступ до нього мають лише клієнти INTBOARD™. А така проста альтернатива задовольнить і батьків і дітей.

липуска

Піпетка

Цей інструмент добре підходить для творчих завдань, малювання, розмальовки та інші художні роботи. Доречі, фарби можна зробити власноруч, не шкідливі для здоров’я, із соку фруктів та овочів. Малюнки можна робити як значних розмірів так і зовсім дрібні елементи. Все залежить від вміння “художника”.

піпетка

Ось такі, прості та всім знайомі речі, мають позитивний ефект у розвитку. Їх можуть використовувати всі батьки, а от у дошкільних навчальних закладах радимо використовувати дитячий інтерактивний стіл.

Це зовсім новий прилад, цілковито спрямований на дошкільну освіту. Якщо інтерактивна дошка та інтерактивна панель вам вже добре знайомі, то цей прилад новачок в лінійці інтерактивного обладнання.

Інтерактивний дитячий стіл адаптовано під зріст дитини. Оскільки вони в цей період дуже рухливі і краще проводити з ними динамічні заняття. Інтерактивний стіл дає можливість працювати групами. Це в свою чергу протидіє буллінгу та сприяє формуванню позитивного емоційного клімату між дітьми.

 

Чому саме інтерактивний дитячий стіл, а не інтерактивна дошка?

По-перше інтерактивний стіл – мобільний. Його можна пересувати по кімнаті чи взагалі в інше приміщення перенести.

По-друге, він стоїть на підлозі і дитина може підходити до нього з різних сторін, тим самим тренуючи свою уяву та увагу. Робота ведеться з усією поверхнею екрану, а не тільки там “куди доріс”. Це в свою чергу зменшить рівень кепкування над дітьми малого зросту.

Завдяки використанню інтерактивних столів процес навчання та засвоєння матеріалу стає більш наочним, зрозумілим та цікавим. Він є незамінним для дітей з особливими потребами, що навчаються в інклюзивних закладах освіти та потребують індивідуального підходу.

Стосовно навчання. В комплекті до кожного дитячого інтерактивного столу компанія INTBOARD™ надає програмне забезпечення, що включає додатки із різних категорій розвитку і, звісно ж розважальні.

“Intboard Joy” таку назву носить програмне забезпечення від нашої компанії. Воно включає в себе 90 додатків, які розділені по 6 категоріях.

Актуальність використання такого інтерактивного обладнання не закінчується дошкільними закладами освіти.

Вам цікаві інтерактивні дитячі столи? На сайті kidstable.com.ua ви знайдете необхідну інформацію та, за бажанням, зможете отримати презентацію із повним переліком галузей застосування та перевагами, які ви отримаєте з інтерактивним дитячим столом.