Екологія та як допомогти дитині зацікавитися цією темою

Перед тим, як почати читати статтю радимо переглянути це відео:

Проблеми екології все частіше обговорюються.  INTBOARD™, як інноваційна компанія теж зайнялися вивченням цієї теми. Та головне, виявили прості моменти, як пояснити собі та дітям необхідність турботи про планету.

В нашому комплексі “Intboard Простір” є надзвичайно цікавий інтерактивний сервіс, детальніше читайте в цій статті. З його допомогою ви можете подивитись, як змінювалися кліматичні умови впродовж декількох років та отримати інформацію про домішки у повітрі, як вашого міста, так і планети в цілому.

Цей сервіс дасть реальне розуміння стану екології. До того ж, він яскравий і зрозумілий з першого погляду, тому учням відразу сподобається. А ще, якщо при обговорення ви будете працювати на великому екрані інтерактивної дошки, то це викличе не малий інтерес та бажання самостійно досліджувати екологічну ситуацію. Ці дані допоможуть зробити висновки, давайте тепер поговоримо, про те, що ми можемо зробити для поліпшення ситуації.

В статті ми приділили особливу увагу взаємодії дітей з екологією та як батьки та вчителі можуть мотивувати школярів в цій справі.

Разом подивіться сучасних екоблогерів. YouTube пропонує безліч пізнавальних відео про питання екології. Однак для дітей і підлітків немає кращих рольових моделей в цьому питанні, ніж популярні блогери. Ті розповідають про секрети екологічної свідомості, показують, як сортувати сміття і купувати менше речей. Для дітей такий формат вже звичний. Тому екологічні ідеї блогерів засвоюються без особливих зусиль.

Еко-відео Ярослава Максімова

Еко-відео Ярослава Максімова, учня 4 класу Верховинського навчально-виховного комплексу. Тема відео: Вплив сміття на навколишнє середовище та здоров’я людини.

Gepostet von Верховина сортує сміття am Montag, 15. April 2019

 

Крім того, сучасним дітям важливо «бути в тренді», так чому б не використовувати сучасні тенденції, щоб виховати свідомість і повагу до нашої планети?

Розкажіть і покажіть, з чого виробляють продукти або речі. У багатьох сучасних дітей немає уявлення про те, як і в яких умовах були створені речі з магазинів. Наприклад, діти не завжди знають, як виростають гарбузи або як виглядають деякі тварини, тому важливо показати їм це. Поїхати в село, зводити на виставку. Можна організувати екскурсію на фабрику або завод, що вже нерідко стає можливим в різних містах України.

Діти починають краще розуміти світ і, відповідно, зникає ілюзія: речі не виростають на прилавках магазинів, їх не так легко створити.

Допоможіть розібратися з питаннями: “Які зміни в світі навколо мене зараз відбуваються?», «В якому світі я живу?», «Чи можуть мої дії впливати і яке?», «Як саме я можу поліпшити світ?».

Якщо дитина розбереться з ключовими питаннями і знайде власні відповіді, то стати екосвідомим йому буде значно простіше. Він буде розуміти можливі позитивні і негативні наслідки своїх дій.

Придумуйте домашні еко-квести. Хто краще відсортує сміття на цьому тижні, сходить в магазин з тканинними сумками замість пластикових пакетів або використовує якомога менше зайвих предметів? Це можна протестувати в форматі ігор або квестів між усіма членам сім’ї. Дитина вчиться, йому весело і комфортно. Він відчуває підтримку сім’ї, а екосвідомість стає корисною звичкою завдяки регулярній практиці.

Всі працівники компанії INTBOARD™ пропагують свідоме ставлення до екології.  Тому в найближчому часі ми плануємо запустити власний еко-квест для підписників офіційної сторінки компанії. Щоб не пропустити цю подію підписуйтесь на сторінку INTBOARD™.