Готові інтерактивні уроки від початкової школи і до університету

Ви давно мріяли знайти інтерактивний сервіс з готовими уроками по різних дисциплінах та ще й безкоштовно? Завдяки спеціалістам INTBOARD® у вас з’явилася така можливість. Хочемо розповісти вам про інтерактивний симулятор PhET.

Далі ми розповімо, як повноцінно використовувати вашу інтерактивну дошку з максимальною ефективністю та головне безкоштовно. Адже цей сервіс безкоштовний та не потребує реєстрації. Ще одним плюсом є те, що сервіс має україномовний інтерфейс. Мову можна замінити в самому низу головної сторінки. 

Цей сервіс особливо актуальний для вчителів, які планують впроваджувати або розвивати STEM – освіту у своїй школі. В минулій статті ми розповідали, навіщо потрібна STEM – освіта у сучасній школі. Якщо ви її пропустили, то прочитати можна тут. Та ми добре розуміємо скільки коштують потрібні лабораторії та технічна база для таких проектів. Далеко не кожна школа може собі це дозволити. Саме цю проблему й взялась вирішувати INTBOARD®.  Адже за реформою освіти інтерактивна дошка має бути в кожному класі. От ми й знайшли сервіс, який замінить реальні STEM – проекти та буде безпечним для дітей будь-якого віку. Адже всі досліди будуть інтерактивними.

Для роботи з сервісом навіть не потрібна реєстрація, якщо ви не плануєте додавати в нього свої роботи. 

Зайдіть на своїй інтерактивній дошці на сайт phet.colorado.edu/uk/ та оберіть потрібну дисципліну. На зображенні є всі доступні розділи. 

Розділи уроків

Коли ви відкриєте обраний розділ, то на екрані сенсорної дошки ви побачите всі доступні теми дослідів. 

Цей значок означає, що дослід можна прямо зараз запускати та використовувати на своєму уроці для наочного пояснення теми. 

 

Ось цей значок означає, що цей урок можна використовувати лише як мобільний додаток java (застаріла система, яка вже не використовується). Або потрібно встановлювати на ваш комп’ютер додаткову програму для його запуску.  Тож, не радимо їх використовувати. 

Щоб краще підготуватись до уроку, посилання на потрібний дослід або й дослід повністю можна вставити в план-презентацію уроку. Обраний дослід можна використовувати на сайті або завантажити і використовувати як окремий елемент інтерактивного уроку. 

В інтерактивному симуляторі є можливість наочно продемонструвати такі речі, як поширення світових чи звукових хвиль. Раніше усні могли це побачити лише у вигляді зображення в книзі, а зараз самостійно можуть дослідити залежності, оцінити отриманий результат і все це лише за допомогою сервісу та інтерактивної дошки. Школяр самостійно моделює ситуацію та змінює параметри досліду лише одним натиском на поверхню сенсорної дошки.

В сервісі окрім розділення за дисциплінами є розділення за віком. Від початкових класів і аж до університету. 

Вчителю цей сервіс дає можливість більш предметно та інформативно розкрити тему уроку. Він повністю розкриває поняття “взаємодіяти зі знаннями”. Вченими неодноразово було доведено, що людина краще запам’ятовує інформацію коли взаємодіє з нею. Саме тому, ми пишемо конспекти. Інтерактивна дошка дає можливість активувати не тільки графічну чи фотографічну пам’ять, а й візуалізацію та емоційну складову процесу запам’ятовування. 

На сторінці ви знайдете інструкції та відео-ролики, які навчать вас повноцінно використовувати сервіс. 

Якщо ви маєте власні розробки інтерактивних симуляторів дослідів, її можна додати до бібліотеки сервісу. Тільки для цього вам потрібно буде в ньому зареєструватися.

Форма реєстрації

Цей сервіс додано до програмного комплексу “Intboard Простір”. Фірмове програмне забезпечення безкоштовно надається у комплекті з інтерактивним обладнанням INTBOARD®. Воно безкоштовне, не має ліцензій та ніяких обмежень в терміні користування. Щоб в повній мірі оцінити всі переваги програмного комплексу Intboard Простір, замовляйте товар прямо зараз. Не чекайте останнього дня року чи вдалого часу. Оформіть замовлення вже сьогодні та отримаєте унікальні умови співпраці.