Хочеш швидко і результативно провести тендер на закупівлю інтерактивного устаткування? – Допоможемо з технічним завданням!

Вас вітає компанія Intboard – один з провідних виробників і постачальників інтерактивного і мультимедійного обладнання в Україні.

  • тільки за 2018 рік ми провели понад 380 тендерів,
  • маємо рекомендацію АІРо,
  • безкоштовно проводимо розширені майстер класи для викладачів.
  • маємо багатий досвід і численні відгуки від задоволених клієнтів.
  • доставимо товар оперативно і без додаткової плати до дверей клієнта.

В рамках нової освітньої програми в усіх навчальних закладах країни виникла необхідність в сучасному, технологічному, якісному мультимедійному обладнанні.

Зараз практично кожна дитина знайома з безліччю пристроїв – смартфонами, планшетами, ноутбуками і комп’ютерами. Тому обладнання класів інтерактивними дошками та панелями стало не просто актуальним, а обов’язковою умовою.

Важливо знайти компанію, яка може доставити, налаштувати, а головне навчити користуватися інтерактивною дошкою, та іншими супутніми гаджетами.

Асортимент інтерактивного обладнання компанії Intboard є найширшим в Україні і постійно урізноманітнюється. Він представлений не тільки інтерактивними дошками та панелями, а ще й супутніми гаджетами.

Нещодавно асортимент доповнили ламінатори (поки що 3 моделі) та документ-камери (теж 3 моделі) торгової марки Neor.

Напрямок розширення нам допомагають вибрати наші клієнти. Постійне спілкування та підтримка освітян в освоєнні нових навичок допомагає визначити потреби і побажання. Ось за цим принципом ми і працюємо.

При покупці наші клієнти отримують надійного партнера на довгі роки не тільки в поставці інтерактивного обладнання, а ще й в освоєнні методів  роботи з ним.

Ми пропонуємо власний пакет програмного забезпечення “Intboard Простір” на безоплатній основі. Кожен вчитель, що працює з обладнанням нашої компанії має доступ до унікальної бази знань та спеціалізованих програм. На початку роботи з мультимедійним обладнанням стають в нагоді готові уроки, далі (зі слів самих користувачів) починають самостійно розробляти уроки за допомогою наданих інструментів та програм.

Мабуть, варто наголосити, що цей набір постійно розширюється і вдосконалюється.

В асортимент послуг Intboard входить проведення майстер-класів онлайн або ж з виїздом у ваш навчальний заклад. Все залежить від вашого бажання та рівня підготовки. Ми завжди йдемо на зустріч своїм клієнтам.

Ваш навчальний заклад має спонсорів або отримує державне фінансування для обладнання навчальних класів та аудиторій? – Значить, для закупівлі техніки Вам доведеться оголошувати тендер через систему Прозорро.

Тут потрібно врахувати купу нюансів, мати гарні юридичні знання, а в даному випадку, ще й добре розумітися на інтерактивному обладнанні.

Чи не краще звернутися за допомогою до спеціалістів?

Якщо ви не впевнені в тому, яку саме техніку вам необхідно придбати, сумніваєтеся в виборі і не знаєте, як скласти технічне завдання і тендерну документацію відповідно з вимогами МОН і в рамках законодавства, – вам готова допомогти компанія Intboard – лідер з продажу інтерактивного устаткування на ринку України.

Фахівці компанії безкоштовно нададуть докладні консультації з технічних характеристик нашого інтерактивного устаткуванняінтерактивних дошок і панелей торгової марки Intboard. Ми допоможемо підібрати і інші компоненти мультимедійного комплексу – проектори, ноутбуки, комп’ютерну техніку, периферійні пристрої та багато інших пристосувань, які можуть знадобитися в процесі навчання.

Наші спеціалісти зроблять детальний аналіз саме ваших потреб і запропонують оптимальний варіант, який буде відповідати:

  • особливостям навчального процесу та профілю навчального закладу;
  • розмірами класу або аудиторії;
  • побажанням викладачів і батьків учнів;
  • вимогам безпеки для використання в навчальному процесі;
  • розмірами бюджетних асигнувань.

Збираєтеся оголосити тендер? – Звертайтеся до фахівців компанії Intboard – лідера по продажу інтерактивного устаткування!

Ви гарантовано отримаєте всю необхідну допомогу в складанні тех.завдання і консультації по використанню техніки і програмного забезпеченнявже сьогодні!

Особисто переконаєтесь в тому, що ми виконуємо свої обіцянки не словом, а ділом!