Як розробити інтерактивний урок за 5 хвилин

Ви все ще думаєте, що працювати з інтерактивною дошкою складно? Боїтесь самостійно створювати інтерактивний урок та не використовуєте інтерактивні сервіси на своїх уроках?

Для вас команда INTBOARD™ підготувала огляд одного цікавого та надзвичайно простого сервісу. На нашу думку, він ідеально підходить для початку роботи з мультимедійною дошкою. З допомогою цього сервісу будь-який початківець розробить потрібний інтерактивний урок, не беручи до уваги вікову категорію школярів. Тобто, незважаючи на те, потрібно зробити урок з астрономії чи дитячу розвиваючу вправу, складність проектування не змінюється. З цим сервісом, інтерактивна дошка стане для вас незамінним помічником.

Пропонуємо почати розгляд сервісу – Study Stack.

Сервіс англомовний, тому радимо використовувати браузер з можливістю перекладу тексту. Для початку – зареєструйтеся в сервісі. Це зробити досить просто, а якщо у вас є профіль у Facebook, то взагалі – елементарно. Варто натиснути на три кнопки і у вас вже є особистий профіль в сервісі.

реєстрація

Вся робота в сервісі заснована на створенні інтерактивних флеш-карток. Ми вже писали одного разу про сервіс, який створює такі картки.

Study Stack хоч і має той же робочий інструмент, але його застосування набагато ширше.

Коли ви створите власний набір, то інтерактивна дошка відобразить ось такі варіанти використання шаблону.


Давайте, спочатку, розглянемо, як створювати флеш-картки, а потім перейдемо до режимів їх використання.

При створенні карток можна використовувати, як зображення так і текст. Все як завжди: питання – відповідь. Максимум можна створити 35 карток. Вибираєте категорію, та зберігаєте шаблон у власному профілі. Потім, в будь-який момент уроку, запускаєте сервіс та школярі починають працювати. Використовуючи інтерактивну дошку, вчитель проводить урок, редагує або створює новий шаблон. Це дуже зручно при перевірці знань. Поки діти повторюють, вчитель створює завдання.

Окрім того, що ви маєте можливість самостійно розробити власний проект, також можна використати вже готові шаблони. Звісно, якщо знайшли повністю підходящий.

Тепер пропонуємо повернутися до режимів відтворення флеш-карток. Нас зацікавив цей сервіс через можливість гейміфікації навчального процесу.

Найпростіший варіант та найперший варіант – це звичайна демонстрація карток-питань.

Відповіді мають озвучити самі учні. Це класична перевірка знань.

Наступний варіант – відкриті всі питання та відповіді, а учень повинен їх вірно поєднати.

Сервіс може конвертувати ваш шаблон у кросворд. Цікаво виглядає, коли у ваших картках присутні зображення. Дітям подобається такі завдання. Інтерактивна дошка на уроці забезпечує можливість відповідати декільком учням. Доступна функція вікторини та тестування. Та це не головне.

Нашу команду зацікавили наступні можливості даного сервісу – гра “Голодний жук”. Правила гри описані зправа від самого ігрового поля. Окрім того, що ця гра перевіряє знання учнів, вона ще тренує увагу, моторику, логіку та виглядає надзвичайно яскраво. Працювати з нею буде цікаво, як старшокласникам так і молодшим дітям. Особливо, коли в процесі приймає участь інтерактивна панель.

Ще одним цікавим, на нашу думку, є завдання, коли правильну відповідь потрібно скласти з літер. Таким чином зручно вивчати иноземну мову. Завдання виконуються швидко, поки один учень збирає вірну відповідь на інтерактивній дошці, інші повторюють. Такий урок можна провести у вигляді естафети. Тим паче, що сервіс веде фіксацію часу виконання завдання.

А вивчати географію, анатомію чи будь-яку іншу науку, де потрібно точно визначати розміщення елементів, взагалі легко.

За допомогою даного інтерактивного сервісу вчитель може розробити урок для будь-якого предмету за лічені хвилини. Працювати з ним можна на комп’ютері, планшеті чи інтерактивній дошці.

Сервіс Study Stack додано до програмного комплексу “Intboard Простір”.

Плануєте купити інтерактивну дошку та хочете отримати в комплекті програмне забезпечення для розробки власних уроків, тоді вам сюди.