Як знайти підхід до сучасних дітей?

Наймолодше покоління сучасного світу — це покоління Z, яке народилися пізніше за Інтернет, і не уявляє свого життя без нього. В бесідах зі учителями, наші спеціалісти, дізнаються наскільки складно донести до них знання традиційним методом. В той час при використанні інтерактивної дошки відбувається зворотне. Навіть якщо відкрити ту саму книгу в електронному форматі на екрані інтерактивної дошки, учні уважно слідкують за текстом.  Вся справа у звичці. Покоління Z звикло зчитувати інформацію з екранів. 

Саме з цих причин спеціалісти компанії INTBOARD™, окрім якісного обладнання, пропонуємо сервіси для розробки власних уроків, готові набори уроків за шкільними дисциплінами та розвиваючі програми для найменших. 

Інтерактивна дошка та інтерактивна панель мають в комплекті програмний комплекс “Intboard Простір”. Інтерактивний дитячий стіл має програмний набір “Intboard Joy”, в який входить близько 90 додатків, розділених за різними категоріями. 

Методи навчання та інтерактивне обладнання стосується шкіл, а ми давайте обговоримо  психологічні аспекти порозуміння з поколінням Z.

поколение Z

Покоління 2000-х — це покоління більшої швидкості. У сприйманні інформації, в діях, навіть в обмінних процесах. Хороша новина — ці діти вловлюють інформацію швидше, ніж ми навіть закінчимо речення. Вони здатні більш об’ємно підійти до рішення. Погана новина — їм нудно. Вони швидко перемикають увагу, і це не дає можливості сконцентруватися на чомусь одному. Багатьом дітям, народженим після 2000 року, нецікаві мультфільми нашого дитинства, книги. Вони не відповідають їхньому темпоритму.

В сучасному світі є величезна кількість віртуальних стимулів. Реальному світу все складніше конкурувати з віртуальним. Ми не можемо забрати в дитини планшет, але важливо доповнювати його своєю близькістю та реальними заняттями творчістю, спортом. Чим більше дитина зможе торкатися, відчувати аромат, щільність, температуру, чим більше здійснювати рухів, тим більш інтегрованим, гармонійним буде її розвиток.

У дітей цього покоління частіше відбуваються панічні атаки та депресії. Вони живуть у дуже швидкому світі, в якому найважливіша навичка — адаптивність. Не можна заздалегідь підготуватися і підготувати їх. Головне завдання – навчити не боятися змін.

На них не діє авторитарний стиль виховання. Це покоління дітей добре бачить різницю між авторитарністю та авторитетністю і йде за авторитетами. При цьому їм дійсно все одно, який у інших людей колір шкіри, з якої вони країни, якою є їхня сексуальна приналежність. Ера інтернету робить їх більш відкритими.

Дітям 2000-х дуже важлива близькість. У людському мозку є області, пов’язані з прихильністю, з близькістю. Навички емпатії та самопідтримки активізуються в досвіді ігр та емоційного контакту з дорослими. Опановуючи їх, дитина або підліток може впоратися зі складними ситуаціями.

У них підвищений страх пропустити щось у віртуальному світі. Телефон стає продовженням їхнього тіла. Вони знімають блокування екрану — не для того, щоб відповісти на повідомлення, а щоб перевірити, чи не пропустили чого. Це — ознака тривожності. А нам важливо допомогти їм утриматися в реальності.

Нове покоління батьків не завжди може втримати баланс між любов’ю та вихованням. Вони знають, що таке теорія прихильності, вони уважні до почуттів і потреб дітей. І це чудово. Але спостерігається і зворотний процес. Багато батьків так бояться зробити помилку, що не враховують, як дітям важливий баланс — чуйності, свободи та відчуття меж. А це загрожує відсутністю знань про те, як влаштований світ і відносини в ньому, нерозумінням своєї ролі та меж своїх можливостей і може призводити до невпевненості в собі, егоїзму та інфантилізації.

На відміну від дорослих, сучасні діти прямо говорять про свої потреби. Потрібно лише навчити коректно їх проявляти. 

Наша загальна порада – спрямуйте енергію дітей в навчання та здобуття нових навиків. Адже все змінюється дуже швидко і ті професії, які популярні та потрібні сьогодні, через 5 років можуть стати вже не актуальними. 

Спеціалісти INTBOARD™ слідкують за всіма актуальними тенденціями та повідомляють про зміни та нововведення в навчальній сфері. 

Хочете завжди бути в курсі подій, підписуйтесь на офіційну сторінку