Інформатика. Курси програмування для дітей.

“Інформатика наділяє учнів можливістю створити світ майбутньго.” — Сатья Наделла, CEO Microsoft.

“Якщо вмієте програмувати, ви можете вибирати стежину в житті.” — Кріс Бош.

Важко не погодитися з цими словами. Зання програмування відкриває двері перед до передових технологій, тобто майбутнього. Чим раніше діти починають розуміти це та цікавитися програмуванням, тим легше їм буде в майбутньому.

Тому, ми сьогодні представляємо до вашої уваги сервіс від спільноти Code.org, який пропонує курси прикладного програмування для дітей.

Computer Science Fundamentals — складається з чотирьох базових курсів, які поділені за складністю та віком.

1 курс — розроблений для того, щоб учні, котрі лише вчаться читати, могли створювати комп’ютерні програми. Вони навчаться співпрацювати з іншими, розвивати навички розв’язування задач та наполегливість у пошуку рішень. Такі завдання спрямовані на розвиток логіки у дитини.  Вік 4-6 років.

2 курс — розроблено для учнів, котрі вміють читати, але не мають попереднього досвіду програмування. Протягом навчання учні створюватимуть програми для розв’язування задач та розроблятимуть інтерактивні ігри чи історії. Розробками можна поділитися з іншими. Рекомендується для 2-5 класів. Вік 6 + (дитина повинна вміти читати).

3 курс — розроблено для учнів, котрі опанували Курс 2. Учні глибше розглянуть ті поняття програмування, з якими ознайомились у попередніх курсах, щоб розробляти гнучкіші рішення для складніших задач. В цьому курсі акцент робиться на просторову модель мислення. Дитина вчиться знаходити декілька варіантів розв’язання задачі. Вік 8-18 років.

4 курс — призначений для учнів, які пройшли Курси 2 та 3. Учні навчаться розв’язувати завдання підвищеної складності, а також комбінувати поняття при розв’язуванні цих завдань. Завершивши курс, учні зможуть створювати програми, які демонструватимуть опанування численних навичок, в тому числі циклів та функцій з параметрами. Вік 10-18 років.

Перелічені вище курси мають скорочений зміст та навчальний матеріал. Повні курси містяться нижче. Нажаль, вони тільки англійською мовою. Та ми всі пам’ятаємо про браузери з автоматичним перекладом тексту. Це особливо зручно, коли у вас є інтерактивна дошка. Можна відразу коментувати та коригувати деякі невідповідності перекладу. Робити акцент на важливих речах. Достатньо просто виділити текст іншим кольором.

До сладу сервісу входять і інші, більш професійні, лекції. Охочі до знань діти, мають можливість опанувати більш глибокі та професійно направлені знання з програмування. На нашу думку, самостійно розібратися з таким матеріалом буде складно. Допомого вчителя знадобиться кожному. Задіявши інтерактивну панель, вчитель зможе пояснити матеріал та продемонструвати відео для кращого розуміння матеріалу. Навчальне відео входить до всіх курсів. Хочемо нагадати, що більш професійні лекції та відео, англійською мовою. Саме тому, допомога вчителя або добре обізнаної особи, буде не зайвою.

І головне, школяр, яких прагне гарно опанувати навички програмування та в майбутньому перетворити його на свою професію, повинен добре знати англійську мову.  Це головна умова успіху в галузі програмування.

28,520,053 облікових записів учнів у Студії коду

21,914,021,693 рядків коду, написаних учнями

“Я ніколи не бачив своїх учнів настільки захопленими навчанням.” — Майкл, вчитель.

“З допомогою програмування можна зробити все, що забажає ваша фантазія .” — Майя, 2 клас.

Сервіс додано до комплексу “Intboard Простір”. Програмне забезпечення від INTBOARD™ постійно оновлюється. Вся потрібна інформація