Інформатика. Найкрутіший сервіс для вивчення програмування.

Спостерігаючи за рівнем та темпом розвитку техніки, навички програмування є ключовими для розуміння процесів, а також гарного працевлаштування.  Оскільки програмування – це не тільки цікаво, а ще й складно, потрібно любити цю науку. Саме тому фахівці компанії INTBOARD™, знайшли сервіс, який дозволяє учням відчути магічні сили на кінчиках своїх пальців пишучи код. Виявляється, що це дозволяє їм також і навчатися скоріше. Значно скоріше. Кожен повинен мати шанс навчитися магії програмування.

Програмування – це магія. Це можливість створювати речі виключно з уяви.

CodeCombat – це платформа для учнів, створена, щоб опановувати комп’ютерні науки під час захоплюючої гри.

CodeCombat – це проект спільноти, з сотнями гравців, які зголошуються створювати рівні, роблять вклади в наш код для розширення функціоналу, виправлення помилок, тестування чи навіть перекладу гри на 50 мов. Працівники, волонтери та сайт посилюються завдяки обміну ідеями та об’єднанню зусиль, так і працює open source загалом. В проект активно залучають все нових і нових людей. Оскільки він створюється лише англійською, то перекладом займаються програмісти – аматори, вчителі, учні та загалом всі учасники спільноти.

 

Гра заохочує спілкуватись, відкривати щось нове і вчитись на помилках. Хороша гра змушує гравця весь час покращувати власні навички, що подібно до процесу роботи учнів під час навчання. Ігри особливо ефективні при заохоченні до “прикладання зусиль” — того різновиду зусиль що стимулює навчання, заохочує і мотивує,а не видається нудним. Такі завдання цікаво виконувати, як вдома, так і на уроці.

Після реєстрації сервіс доступний для користування у двох режимах: “Вчитель” та “Учень”.

Для вчителя є можливість формувати завдання, використовуючи при цьому можливості сервісу, власні знання та інформацію з інтернету.

Учень може або самостійно вивчати програмування за підготовленими стандартними завданнями або ж долучитися до проекту , що створив вчитель.

На уроці вчитель може використати інтерактивну дошку та з легкістю пояснити незрозумілі моменти.  Показати особисті хитрощі та секрети у освоєнні таких потрібних знань. І все це за рахунок взаємодії з мультимедійною дошкою.

З домашнім завданням взагалі просто, учень самостійно вирішує коли йому займатися. Може навіть в автобусі, по дорозі зі школи. Важливо мати при собі гаджет (планшет чи телефон) та доступ до інтернету.

 

Коли навчальні системи, зроблені на основі ігор, порівнюються з традиційними методами оцінювання, різниця стає очевидною: ігри краще допомагають учням отримувати знання, зосереджуватись та досягати кращих результатів. Ігри також забезпечують зворотній зв’язок в реальному часі, що дозволяє учням вдосконалювати способи вирішення задач і більш цілісно розуміти концепції, виходячи за рамки відповідей на зразок “вірно” чи “невірно”. А також передбачені теоретичні підказки в разі труднощів при виконанні завдання. Коли виконуєте завдання самостійно і немає можливості запитати у вчителя.

CodeCombat – це гра яка за допомогою надійної платформи написання коду допомагає як новачкам, так і досвідченим гравцям писати якісний та коректний програмний код. В сервісі ведеться навчання двох мов програмування Python і JavaScript. Для школярів вони особливо цікаві, адже обидві використовуються у розробці мобільних додатків та ігор.

Саме завдяки ігровій формі, сервіс набув такої популярності серед учнів.

 

Розпочніть вчити ваших учнів вже сьогодні!

Головне в цьому сервісі – це високий рівень наочності та можливість взаємодії з елементами коду. Не важливо, працюєте ви з телефоном, комп’ютером чи у вас є інтерактивна панель. Навчальний ефект буде однаковим.

Сервіс входить до програмного комплексу “Intboard Простір”. Користуватися ним та ще близько 40 сервісами ви зможете при покупці інтерактивного обладнання INTBOARD™.