INTBOARD CHARITY PROGRAM

Цікава статистика, яка нас здивувала, це те, що 30% усіх пожертв роблять в листопаді — грудні, коли люди налаштовані на дива. INTBOARD™ – не виключення. Ми продовжуємо нашу благодійну програму. Далі розповімо кому допомагаєм, наша мета та як кожен може зробити свій внесок і при цьому отримати вигоду для себе.

Ми живемо у світі, де є всі базові потреби для того, щоб існувати. Ефективний альтруїзм — це усвідомлення того, що ми не є центром Всесвіту. Це допомагає зрозуміти, що ти є частиною чогось великого, і коли боляче тобі — боляче мені. Усвідомлення цього стає першим кроком до благодійності в будь-яких її проявах.

Кому допомагаєм?

Благодійний фонд “Серці любові” було створено в 2003 році Конотопським міським управлінням юстиції.

Головна мета організації – здійснення добродійної діяльності по наданню дітям – інвалідам та їх сім’ям необхідної допомоги : медичної, психологічної, моральної, матеріальної, духовної, соціальної.

Мета збору коштів?

До дня Святого Миколая ми хочемо купити спеціальний батут для дітей з особливими потребами. Добро — це справжній кайф. Особливо, коли мова йде про дітей. Ось так виглядає дитяча мрія

Батут

Як ви можете допомогти?

Всі клієнти які купують інтерактивні дошки INTBOARD™ UT-TBI82X  та UT-TBI82I стають учасниками нашої благодійної програми. Адже саме від продажу цих двох моделей ми перераховуємо кошти у благодійний фонд, для втілення дитячої мрії. Нам залишилось зовсім небагато, третя частина від вартості батуту.

З тих пір, як компанія вирішила займатися благодійність нашим девізом стала фраза “Благодійність, як звичка”. Віддавати набагато легше, ніж просити. І ми маємо створити такий світ, таку країну, поширити благодійність настільки, щоб просити про допомогу стало нормально, бо насправді кожному з нас у той чи інший момент потрібна підтримка.

Саме тому креативна команда INTBOARD™ створила спеціальні рамки для фото профілю в соціальній мережі Facebook.

Отже, всі хто встановлять таку рамку на своє фото отримують знижку – 1 000 гривень на покупку інтерактивної дошки та 2 500 гривень на покупку інтерактивної панелі.

Принцип дії дуже простий. Переходьте за посиланням – http://www.facebook.com/profilepicfra…6104731977 – встановлюйте рамку на фото профілю — повідомте про це менеджеру при покупці інтерактивного обладнання.

Як тільки буде зібрана потрібна сума можливість отримати знижку за встановлену рамку зникне. 

Не чекайте Нового Року, гарного настрою чи вдалого часу. Тільки від вас залежить буде день вдалим чи ні. Станьте чарівником чи бодай однією з фей для дітей з особливими потребами. 

Судячи з темпів збору, часу залишилось мало. Ви маєте чудову можливість зробити вигідну покупку і бути корисним для суспільства водночас.

Чекаємо на ваші замовлення!

Якщо вам не потрібна інтерактивна дошка, але ви хочете допомогти дітям ось реквізити фонду “Серця любові”:

Р / р в ПАТ «Державний Ощадний Банк України»

м.Конотоп

№ 260060008514

МФО 337568

код 09337356

В призначенні платежу укажіть “Проект “Подих на повні груди””.

Науковці довели, що якщо через 21 людину поширити добрі справи, в усьому світі всі люди отримають підтримку. 

Поділіться інформацією на своїй сторінці і станьте частиною ланцюга благодійності.