Intboard JOY. Додатки для роботи з дитячим інтерактивним столом

Ви колись замислювалися над тим, що може ваш смартфон без програмного забезпечення? Як часто ви б його виймали з кишені, якби не встановлені додатки в ньому? Зі смартфоном все більш-менш зрозуміло. 

Інтерактивна дошка без програмного забезпечення – це просто проекційний екран.  Інтерактивна панель без програмного забезпечення теж втратить більшу частину своїх можливостей. 

Інтерактивні дитячі столи без додатків – це лише предмет меблів. INTBOARD™ забезпечує своїх клієнтів не тільки якісним інтерактивним обладнанням, а ще й відповідним програмним забезпеченням. З комплексом “Intboard Простір” ви знайомі, пропонуємо обговорити фірмовий додаток Intboard Joy, який є частиною інтерактивного дитячого столу.

Будь-яка важлива справа починається з проектування. Команда спеціалістів INTBOARD™ почала свою роботу з фундаментальних речей. Оскільки цей пристрій для дітей, то бажано було б, обмежити вільний доступ до інтернету. Це потрібно, щоб дитина користувалася лише потрібними та безпечними додатками. З Intboard Joy вчителі та батьки можуть бути впевнені в контенті, з яким взаємодіє їхня дитина. 

Далі ми перейшли до питання які саме групи додатків повинні бути встановлені. Ми розуміємо, що інтерактивний дитячий стіл підходить як для навчальних закладів, так і для розважальних центрів і взагалі будь-яких місць, де передбачена дитяча зона. Тож програмне забезпечення повинно не тільки розважати, а ще й навчати та розвивати. 

Intboard JOY_category

До складу Intboard JOY входить близько 90 додатків, які розділені за категоріями:

  • пам’ять. В цьому розділі всі додатки сфокусовані на розвитку зорової пам’яті. Вона відіграє ключову роль у процесі запам’ятовування. Всі визначні люди володіли майже ідеальною фотографічною пам’яттю. Зараз існує безліч технік для її розвитку. З віком це робити все складніше, потрібно прикладати значних зусиль та чимало часу. А для дітей таке навчання в ігровій формі цікаве, а головне, потрібне;
  • увага. Чим більше в дитини розвинена увага тим швидше вона освоюється в навколишньому середовищі, має кращі комунікативні навички та швидше приймає рішення. В цьому розділі зібрані додатки на пошук відмінностей, на знаходження зайвого предмету, на знаходження об’єкта на зображенні та багато інших подібних додатків;
  • мислення.  Завдання на розвиток логічного мислення підходять, як для індивідуальних, так і для колективних занять. Головне завдання дорослих  цікавитися чому дитина вирішила саме так. Навіть у завданнях, де потрібно вставити пропущену літеру легко відслідкувати дитячу логіку. В цьому розділі розміщені додатки для побудови логічних послідовностей, відтворення частини зображення та ін.;
  • моторика. Загальна та дрібна моторика дуже важливі для повноцінного розвитку дитини. Адже впливає не тільки на швидкість рухів дитини, а ще й на роботу мозку та формування нейронних зв’язків. В Блозі INTBOARD™ присвячена окрема стаття.
  • творчість. Зараз ви частіше почуєте слово “креативність”. В будь-якому резюме вже зараз можна побачити цю рису. А от розвивати її потрібно з раннього віку. З інтерактивними додатками дитина не боїться експериментувати, виражати своє бачення. Дитина впевнена, якщо щось не подобається, то все можна відмінити. Детально про те, як та для чого розвивати креативність читайте тут
  • розваги. Куди ж без цього розділу. Оскільки дитячі інтерактивні столи розраховані не тільки для навчальних закладів, а ще й для розважальних дитячих центрів. Та й малеча в садочку не може весь час навчатися навіть в ігровій формі. 

Фірмова оболонка дозволяє змінювати розташування додатків, видаляти чи встановлювати потрібні. Для таких маніпуляцій командою INTBOARD™ розроблена детальна інструкція з відповідними зображеннями. 

З метою безпеки всі дії з адміністрування програмних додатків виконуються тільки при введенні паролю. 

Щоб купити дитячий інтерактивний стіл за унікальною ціною, тисніть на кнопку нижче.