INTBOARD™. Майстер-клас з користування інтерактивною дошкою

Наш блог читає значна кількість людей, більшість з них так чи інакше пов’язані з освітньою сферою та добре розуміють, що це таке – інтерактивна дошка. Комусь пощастило більше і вони вже мають у своїй школі хоча б одну інтерактивну дошку чи інтерактивну панель, інші тільки мріють щоб в школу купили інтерактивне обладнання. Так от цей матеріал буде більш корисним людям, що вже мають інтерактивну дошку у своєму навчальному закладі.

Ті хто слідкує за інформацією на офіційній сторінці INTBOARD™ вже знають про нову послугу – проведення майстер-класів з користування інтерактивною дошкою. Ви могли не одноразово бачити публікації з вдячними відгуками на адресу компанії INTBOARD™.

Зараз хочу розповісти, як саме майстер-клас проходить та взагалі для чого він потрібен.

Свою активну роботу наш відділ майстер-класів почав з серпня 2018 року і за цей час спікери INTBOARD™ відвідали більше 50 шкіл. Гарний результат, як на мене. Тим паче, що в процесі навчання беруть участь всі вчителі, скоріше всі охочі вчителі. Головною умовою – є те, що у вас встаневлена інтерактивна дошка чи панель нашої компанії. Доречі, в перші три місяці після купівлі інтерактивної дошки, майстер-клас проводиться безкоштовно.

Intboard. Master-klas

Отже, у вашу школу, за попередньою домовленістю, приїздить фахівець INTBOARD™. На вашій дошці та встановленому на ньому програмному забезпеченні від INTBOARD™ він проводить свою лекцію. Спочатку розповідає ази користування мультибоардом та поширені нюанси (майстер-класів проводиться багато, тому найпоширеніші проблеми вже зясовані та зроблений особливий акцент на методах їх вирішення). В ході лекції кожен вчитель може задавати питання спікеру. Це дасть можливість вирішити конкретно ваші труднощі у користуванні інтерактивною дошкою. Адже жодна людина, яка б вона не була розумна та ерудована, не зможе без підготовки та спеціалізованого навчання працювати з будь-яким обладнанням. За бажанням кожен вчитель може на інтерактивній дошці відтворити рішення своєї проблеми, звісно під керівництвом спікера. Адже завжди краще спробувати наа практиці ніж вчитуватися в теорію і потім намагатися відтворити щось подібне. Та й на власні очі можна переконатися, що бажаного ефекту досягти можна, потрібно знати тільки правильну послідовність дій. Або ж впевнитися, що це неможливо і почати шукати альтернативні рішення.

Intboard. Master-klas

Загалом, майстер-клас перетворює вчителів на учнів. Це й добре, адже вчитися потрібно все життя. Сподіваюсь, механіка проведення вам зрозуміла. Тепер давайте з’ясуємо навіщо ж потрібні такі заходи. В епоху інтернету можна знайти будь-яку інформацію, в тому числі й правила користування інтерактивною дошкою. Така інформація має багато підводних каменів:

  • немає загальної інструкції. Кожна марка відрізняється одна від одної. Та навіть моделі однієї марки мають відмінності;
  • автору тексту може не вистачити експертності в даній галузі, тож інформація матиме викривлений зміст;
  • кожна людина трактує прочитане по своєму і банально може не звернути увагу на якусь дрібничку.

Коли ж ви бачите, як потрібно виконати ту чи іншу функцію в правдивості донесеної інформації не виникає ніяких сумнівів.

Intboard. Master-klas

Та й пізнавати нове і експериментувати під пильним оком знаючої людини легше. Це ніби заняття спортом, з тренером дає кращі результати ніж самотужки.

Кожен учасник майстер-класу має можливість отримати сертифікат. Ось так він виглядає.

Intboard. Sertifikat

Якщо ви не знали про таку можливість і вас зацікавив майстер-клас, то телефонуйте за номером 068-698-93-92 і вас внесуть в графік проведення заходів.  Він дуже цільний, тож поспішайте, щоб зручна для вас дата була вільною.

Що означає “на базі вашого навчального закладу”  – майстер-клас, це заняття для групи людей. Тобто, вам потрібно буде організувати вчителів вашої школи та забезпечити працездатність обладнання для проведення заняття.

З нетерпінням чекаємо на ваші дзвінки!!!