Intboard. Підсумки 2018 року

Кінець року. Саме в цей час потрібно робити підсумки своєї праці та будувати нові плани. Ось і ми вирішили в останній робочий день 2018 року підбити підсумки нашої праці.

Перше чим хочеться похвалитися – нас вже трошки більше 7000 в офіційній групі в Facebook. Дехто з нами від початку шляху, хтось приєднався доволі недавно, але ми вам дуже вдячні за підтримку. Кожен ваш лайк та репост – це похвала. Ви даєте нам зрозуміти в якому напрямку далі рухатися щоб допомогти вам у такому не легкому завданні, як навчання майбутнього покоління.

Для більшої наочності наших інтерактивних панелей (обладнання не з дешевих) вийшло два відеоогляди від незалежних експертів. Перший відео-ролик орієнтований на огляд технічних параметрів інтерактивних панелей. Другий розкриває тему застосування інтерактивної панелі для бізнесу.

Знаю, що ми вже писали стосовно цих відео, та це ж підбиття підсумків нашої роботи. Тому, хто бачив їх – згадайте, а хто ще не встиг – обов’язково перегляньте.

До нашої думки прислуховуються, вважають її компетентною та достойною для цитування. Одна з наших статей була опублікована на освітньому ресурсі – Education.ua.  Це дає розуміння, що ми рухаємося в правильному напрямку та більше стимулює до активної праці.

Наше інтерактивне обладнання було встановлено приблизно в 250 школах. Ми отримали багато схвальних відгуків та море позитивних емоцій від співпраці з кожним із наших клієнтів. А от про задоволення вчителів та захват учнів ми можемо судити лише зі слів спеціалістів нашого інсталяційного відділу та ваших відгуків у на офіційній сторінці в Facebook та на сайті компанії.

Менеджерами нашого тендерного відділу за рік було виграно близько 200 тендерів. Усі люди, які хоч колись стикалися з системою Проззоро, розуміють скільки сил та часу потрібно для якісної підготовки пакету документів. Потрібно врахувати всі вимоги та потреби замовника. Максимально корректно підібрати інтерактивне обладнання щоб дотриматися рамок бюджету замовника.

Не так давно, а якщо бути точнішими, то в серпні спеціалісти компанії INTBOARD™ почали проводити майстер-класи з роботи на інтерактивній дошці. Вже 50 шкіл відвідали наші спікери та навчили вчителів користуватися інтерактивною дошкою, пояснили всі нюанси та специфіку роботи з інтерактивною дошкою. З останніх публікацій на офіційній сторінці в Facebook ви могли побачити світлини та відео з майстер-класів. Ви можете оцінити наскільки вчителі зацікавлені тим, що бачать.

В грудні наші спеціалісти провели експериментальний вебінар, він був першим, та судячи з результатів, далеко не останнім. Родзинкою цього вебінару є те, що лекцію проводив не фахівець відділу майстер-класів, а викладач інформатики. Саме людина зі сфери освіти може зрозуміти всі потреби вчителя та зі зрозумілої точки зору пояснити весь матеріал. Нагадуємо, що планується серія таких вебінарів, тому слідкуйте за новинами на сторінці в Facebook, ми обов’язково повідомимо про наступний вебінар.

Компанія INTBOARD™ відкрила новий відділ – оптового продажу. Може здатися навіщо він взагалі потрібен, невже хтось купує інтерактивні дошки оптом. Насправді ситуація виглядає трошки інакше. Цей відділ спрямований на співпрацю з людьми та організаціями, що виявили бажання стати дилером інтерактивного обладнання компанії INTBOARD™.  Та й мова йде не тільки про інтерактивні дошки та панелі, а ще й про додаткові пристрої. Для когось це можливість розширити вже існуючий бізнес, а для когось – почати власну справу в цікавій та прогресивній галузі. Можливо, після прочитаного матеріалу ви зацікавилися такою можливістю, телефонуйте за номерами, що вказані на сайті компанії та ставайте частиною нашої команди.

І ось настав час сказати про найголовніше – в грудні інтерактивні дошки INTBOARD™ отримали гриф МОН. Це значить, що інтерактивна дошка компанії INTBOARD™ відповідає абсолютно всім вимогам. Це не тільки якість технічні параметри чи якісні характеристики, це ще й показники безпеки. Вчителі та батьки розуміють, як багато часу сучасна дитина проводить перед екраном і важливо щоб це мало мінімальну шкоду для здоров’я.  Цей документ доводить, що дошки компанії INTBOARD™ забезпечать для ваших дітей максимально комфортне навчання. Далеко не всі компанії можуть похвалитися таким досягненням.

Ось так пройшов наш рік і ви були разом з нами. 

До зустрічі в Новому 2019 році!!!