“Intboard Простір” – комплекс інтерактивного програмного забезпечення

 

 

Урок – це не просто 45 хвилин часу за які ви отримуєте або передаєте якісь знання. Це довгостроковий процес формування майбутнього.Думаю всі з цим погодяться. Наше майбутнє залежить від тих дітей, що зараз сидять за партами і вивчають шкільні дисципліни.

До 2018 року навчальна програма піддавалась лише незначному коригування. А ось з цього року відбулися фундаментальні зміни в матеріалі, який потрібно вчити, а головне у підході до навчального процесу –  інтерактивному підході.

З’явилися нові підручники, методичні матеріали і обладнання.

Давайте розпочнемо з найболючішого питання – підручники. Навіть зараз вони є не у всіх школах. Програма змінилася доволі швидко і часу підготувати всі навчальні матеріали просто не було. А навчати дітей потрібно. Якщо врахувати можливості інтерактивної дошки, то можна користуватися і електронною версією підручника. Але знову ж, вчителю потрібно самому знайти потрібний підручник, в правильній редакції та щоб був затверджений МОН.

Якщо йде мова про додаткові навчальні матеріали – таблиці, плакати та інше, то з інтерактивним обладнанням воно не дуже сумісне і актуальне. Звісно, що таблиця множення чи Менделєєва не змінилася, але змінився спосіб подачі цього матеріалу. Тепер проводити урок потрібно з застосуванням інтерактивного обладнання. В деяких школах мультимедійна дошка була ще до реформи. Але, на превеликий жаль, таких мало. Та й там де вони були, думаю, не надто продуктивно застосовувалися. А все тому, що більшість курсів навчання роботи з інтерактивною дошкою носять узагальнюючий характер. Вчителю ж потрібно детально пояснити і бажано б показати, де знаходиться той чи інший інструмент на інтерактивній дошці. Пояснити, як ним користуватися та всі можливості цього інструменту.

І от постає абсолютно логічне питання – Як вчителю проводити урок?

Витрачати власні кошти для придбання необхідних програм, щоб мати можливість повноцінно та з використанням мультимедійної дошки провести урок. Існує альтернатива – самостійно в інтернеті шукати такі програми, що займає немало часу та сил. А потім же потрібно навчитися нею користуватися, розробити урок і тільки тоді йти до учнів і проводити заняття. Навіть уявити не можу собі, скільки часу це займе у не підготовленої людини. Та й потрібно мати шалену завзятість, щоб відпрацювавши в школі, прийти додому, сідати за комп’ютер і проходити всі кола інтернетного пекла.  

Тому, шановні викладачі, коли збираєтесь купувати інтерактивну дошку у вашу школу, зверніть увагу на програмне забезпечення, що пропонує виробник.

Саме з цих міркувань компанія INTBOARD™ займається розробкою власного програмного забезпечення “Intboard Простір”.

Мережевий ресурс “Intboard Простір” — це інформаційний портал для користувачів, які використовують інтерактивну продукцію INTBOARD™, агрегатор мультимедійних матеріалів з усього світу.

Говорячи звичайною мовою – це бібліотека сервісів та програм, за допомогою яких кожен вчитель може зробити власну презентацію не гірше дизайнера чи продемонструвати певне явище. Цей портал дає можливість вчителю навіть без спеціальної підготовки повноцінно працювати з інтерактивною панеллю.

 

Всі сервіси розміщені за категоріями, це полегшує пошук потрібної програми. Дуже часто вони мають іншомовні назви і щоб не запускати всі та самостійно перевіряти чи підходить сервіс під ваші потреби. За вас це зробили фахівці INTBOARD™.

На думку INTBOARD™, вчитель повинен навчати і турбуватися лише про якість знань, які отримують учні. А не власноруч або ж навіть власним коштом знаходити методи для донесення цих знань до учнів.

Керуючись цим переконанням, кожен власник інтерактивної продукції INTBOARD™ отримує абсолютно безкоштовно програмний комплект – “Intboard Простір”.

Ось цей значок у верхньому правому кутку зображення – означає, що цей сервіс входить до “Intboard Простір”. Так користувачам легше знайти необхідну інформацію серед інших статей.

Варто наголосити, що він постійно розширюється і вдосконалюється. Кожен повинен робити внесок у майбутнє. Наш внесок – це  інтерактивне обладнання та “Intboard Простір”.

Інструкції з користування та детальний опис сервісів, які доступні в “Intboard Простір”, знаходяться на сайті компанії в розділі Блог.